Sarıgöl Caddesi Hem Estetik Kazandı, Hem Güvenlik

Trafik güvenliğinin arttırılması amacıyla çeşitli çalışmalar yürüten Manisa Büyükşehir Belediyesi, Alaşehir ilçesi Sarıgöl Caddesinde zaman içerisinde yıpranan bordür ve yol ç...

Sarıgöl Caddesi Hem Estetik Kazandı, Hem Güvenlik
  • 24 Ağustos 2018, Cuma 16:41

Trafik güvenliğinin arttırılması amacıyla çeşitli çalışmalar yürüten Manisa Büyükşehir Belediyesi, Alaşehir ilçesi Sarıgöl Caddesinde zaman içerisinde yıpranan bordür ve yol çizgilerinin boyalarını yeniledi. Yapılan çalışmanın ardından hem sürücülerin, hem de yayaların güvenliği arttırıldı.

Güvenli trafik akışının sağlanması ve sürücülerin daha konforlu sürüş imkânına kavuşması için Manisa Büyükşehir Belediyesi Ulaşım Dairesi Başkanlığı, Alaşehir’de Sarıgöl Caddesi üzerindeki bordür ve yol çizgilerinin boyalarını yeniledi. Yapılan çalışmalar nedeniyle memnuniyetini paylaşan Alaşehir Belediye Başkanı Ali Uçak,” Manisa Büyükşehir Belediyesi ile el ele yürüttüğümüz çalışmalar kapsamında; Sarıgöl Caddesi üzerinde trafik akışının daha sağlıklı sağlanması ve şeritlerin belirgin hale gelmesi için devam eden yol çizgi boyası ve bordür çalışmaları tamamlandı. Şehrimiz için önemli olan güzergâhlarımızda, bulvar ve caddelerde, trafiğin kusursuz bir şekilde seyretmesi için gerekli olan işaretleme ve boyama çalışmalarımız hız kesmeden devam edecektir. Çalışmalarımızda bizlere desteklerini esirgemeyen Manisa Büyükşehir Belediye Başkanımız Sayın Cengiz Ergün’e şahsım ve vatandaşlarımız adına teşekkür ederim” dedi.

HABERE AİT RESİMLER


BU HABERİ OKUYANLAR BUNLARI DA OKUDU

ANKET

Yeni İnternet Sitemizi Beğendiniz mi?

NAMAZ VAKİTLERİ
yukarı çık