solyanreklam
sagreklam

Künye

İmtiyaz Sahibi / Grantee

Haber Ajansı İnternet ve Elektronik Yayıncılık San.ve Tic.Ltd.Şti

posta@haberajansi.com.tr  

 

Genel Yayın Yönetmeni /  Editor in Chief

Hakan SOYSAL

hakansoysal@habermerkezi.com.tr

 

Yayın Danışmanları / Editorial Consultants

 

Temsilciler  / Representatives

 

 

 

 

Editörler / Editors

 

 

Gece Vardiyası Editörü / Night Shift Editor

Ferhat  YAŞAR  /  ferhatyasar@habermerkezi.com.tr

 

Hukuk Danışmanı / jurisconsult

Avukat  Filiz  BOZ

 

Mali Müşavir / financial advisor

Hasan DEMİRCAN

 

Reklam /  Advertise

Murat ALTINAY / reklam@belediyehaberleri.com.tr

 

BASIN BÜLTENLERİ

Sitemizin ilgili kategorilerinde yer almasını istediğiniz haberleri
aşağıdaki mail adresi aracılığı ile bize bildirebilirsiniz.
(belediyehaberlerimiz@gmail.com)

 

Adresimiz

Selanikliler Cad. Yenice Apt. No:2   Üsküdar / İstanbul

 

E-Mail  Adresimiz

habermerkezi@habermerkezi.com.tr

belediyehaberlerimiz@gmail.com

 

YAZILIM ve SİSTEM YÖNETİMİ

Onemsoft 

YAYIN İLKELERİ

www.belediyehaberleri.com.tr Basın Ahlak ilkelerine uymaya söz vermiştir ve bütün hakları saklıdır.  5846 sayılı FİKİR ve Sanat Eserleri Yasası’na uygun olarak yayınlanmaktadır. Haber Platformunda yayınlanan haberler ve makaleler, kaynak gösterilmek ve link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir. Sitemiz üzerinde yayınlanan yazılar ve yorumlarda yazarlar sorumludur. Sitedeki tüm harici linkler ayrı bir sayfada açılır. www.belediyehaberleri.com.tr, sayfalarda yer alan harici linklerin sorumluluğunu almaz. Bu sitede yazılan yazı  ve yorumlardan yazarları sorumludur.

Yasal Bildirimler İçin www.belediyehaberleri.com.tr adlı haber sitemiz, hukuka, yasalara, telif haklarına ve kişilik haklarına saygılı olmayı kendinde benimsemiştir. Sitemiz 5651 sayılı yasada tanımlanan ‘içerik sağlayıcı’ olarak hizmet vermektedir. İlgili yasaya göre, site yönetiminin hukuka aykırı içerikleri kontrol etme yükümlülüğü yoktur. Bu sebeble, sitemiz ‘uyar ve kaldır’ prensibini benimsemiştir. Her hangi bir haberden dolayı rahatsızlık yaşayan haberin gerçekliğinden şüphe eden ve TELİF konu olan eserlerin yasal olmayan bir biçimde paylaşıldığını ve yasal hakların çiğnendiğini düşünen hak sahipleri meslek birlikleri, posta@haberajansi.com.tr mail adresinden veya İLETİŞİM FORMU ile bize ulaşabilirler. Buraya ulaşan şikayet ve talepleriniz avukatımız Av. Filiz BOZ  tarafından incelenecek, ve ihlal olduğu düşünülen içerikler sitemizden derhal kaldırılacaktır.

 

                                                                                 Privacy Policy

 We will keep your information confidential except where disclosure is required or permitted by law (for example to government bodies and law enforcement agencies). Generally, we will only use your information within the www.belediyehaberleri.com.tr However, sometimes the www.belediyehaberleri.com.tr uses third parties to process your information. www.belediyehaberleri.com.tr requires these third parties to comply strictly with its instructions and the www.belediyehaberleri.com.tr requires that they do not use your personal information for their own business purposes, unless you have explicitly consented to the use of your personal information in this way. When you interact with the www.belediyehaberleri.com.tr we sometimes receive personal information about you. For example, if you write to us or sign up to a newsletter, you might tell us who you are, how we can contact you and what you think of the www.belediyehaberleri.com.tr and its services. When you use www.belediyehaberleri.com.tr online services, we use cookies and collect IP addresses. You can find out more about this in the www.belediyehaberleri.com.tr cookies section of our full Privacy Policy.

 

Sitedeki tüm harici linkler ayrı bir sayfada açılır.

www.belediyehaberleri.com.tr  harici linklerin sorumluluğunu almaz.

SON DAKİKA HABERLER

ANKET

Yeni İnternet Sitemizi Beğendiniz mi?

NAMAZ VAKİTLERİ
yukarı çık