solyanreklam
sagreklam

YENİŞEHİR BELEDİYESİ HALK DANSLARI TOPLULUĞU İTALYA'YA GİTTİ

Yenişehir Kaymakamlığı ve Belediyemiz Kültür ve Sosyal İşler Müdürlüğü'nün ortaklaşa düzenlediği bir organizasyonla, İtalya'nın Campania kentindeki

YENİŞEHİR BELEDİYESİ HALK DANSLARI TOPLULUĞU İTALYA'YA GİTTİ
  • 04 Ağustos 2018, Cumartesi 0:00
Yenişehir Kaymakamlığı ve Belediyemiz Kültür ve Sosyal İşler Müdürlüğü’nün ortaklaşa düzenlediği bir organizasyonla, İtalya’nın Campania kentindeki “23. Forino Halk Dansları Festivaline” katılacak olan Yenişehir Belediyesi Halk Dansları Topluluğu, 03 Ağustos 2018 Cuma günü yola çıktı.

Ülkemizin ve ilçemizin tanıtımına katkıda bulunmak amacıyla, Belediyemiz Halk Dansları Topluluğu Eğitmenleri İsmail ÖZKAN ve Berna SÖNMAZ eşliğinde İtalya’ya gitmek üzere yola çıkan kafileyi, Yenişehir Kaymakamımız Suat SEYİTOĞLU, Belediye Başkanımız Süleyman ÇELİK ve aileleri uğurladı.

İtalya’nın Campania kentindeki Forino’da 05 " 13 Ağustos 2018 tarihleri arasında, dünyanın pek çok yerinden dansçıların yer alacağı 23. Forino Halk Dansları Festivaline katılan dansçılara, iyi yolculuklar temennisinde bulunan Belediye Başkanımız Süleyman ÇELİK, kendilerine başarı dileklerini iletti.

HABERE AİT RESİMLER


BU HABERİ OKUYANLAR BUNLARI DA OKUDU

SON DAKİKA HABERLER

ANKET

Yeni İnternet Sitemizi Beğendiniz mi?

NAMAZ VAKİTLERİ
yukarı çık