solyanreklam
sagreklam

Tekirdağ Büyükşehir Belediyesi Sıfır Atık Projesinde Öncü Olmaya Devam Ediyor

Tekirdağ Büyükşehir Belediyesi tarafından "Sıfır Atık Projesi'ne destek vermek amacıyla başlatılan ve Türkiye'de öncü olan halka bez torba dağıtımı Şarköy ve Saray ilçelerinde Tekirdağ Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Albayrak'ın katılımı ile devam etti.Tekirdağ Büyükşehir Belediyesi tarafından üretilen çevre dostu, sağlıklı bez torbalar Şarköy'ün Mürefte Mahallesi ile Saray'ın Ayazpaşa mahallelerinde kurulan semt pazarlarında Başkan Kadir Albayrak'ın katılımı ile vatandaşlara hediye edildi. Bez torbaların dağıtımı sırasında vatandaşlara sohbet etme imkânı da bulan Başkan Albayrak, kendilerine Büyükşehir Belediyesi tarafından tamamlanan ve devam edilen yatırımlar ile ilgili bilgi verdi. Vatandaşlar da Başkan Albayrak'a çalışmalarından dolayı teşekkür etti."ŞEFFAF BELEDİYECİLİK ANLAYIŞI İLE HİZMETLERİMİZE DEVAM EDECEĞİZ"Konu ile ilgili açıklama yapan Başkan Kadir Albayrak, "Daha temiz bir çevre için başlattığımız bez torba projesi diğer ilçelerimizde de devam edecek. Böylesi önemli bir projeye vatandaşlarımızın gösterdiği yoğun ilgi bizi çok mutlu ediyor. Tekirdağ halkı her zaman doğayı seven ve koruyan bir halk olmuştur. Göreve geldiğimiz 2014 yılından bu yana insan odaklı, çevre dostu, şeffaf belediyecilik anlayışı ile sürdürdüğümüz çalışmalarımızı önümüzdeki dönemde de devam ettireceğiz." dedi.

Tekirdağ Büyükşehir Belediyesi Sıfır Atık Projesinde Öncü Olmaya Devam Ediyor
  • 06 Şubat 2019, Çarşamba 10:25

Tekirdağ Büyükşehir Belediyesi tarafından "Sıfır Atık Projesi'ne destek vermek amacıyla başlatılan ve Türkiye'de öncü olan halka bez torba dağıtımı Şarköy ve Saray ilçelerinde Tekirdağ Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Albayrak'ın katılımı ile devam etti.

Tekirdağ Büyükşehir Belediyesi tarafından üretilen çevre dostu, sağlıklı bez torbalar Şarköy'ün Mürefte Mahallesi ile Saray'ın Ayazpaşa mahallelerinde kurulan semt pazarlarında Başkan Kadir Albayrak'ın katılımı ile vatandaşlara hediye edildi. Bez torbaların dağıtımı sırasında vatandaşlara sohbet etme imkânı da bulan Başkan Albayrak, kendilerine Büyükşehir Belediyesi tarafından tamamlanan ve devam edilen yatırımlar ile ilgili bilgi verdi.  Vatandaşlar da Başkan Albayrak'a çalışmalarından dolayı teşekkür etti.

"ŞEFFAF BELEDİYECİLİK ANLAYIŞI İLE HİZMETLERİMİZE DEVAM EDECEĞİZ"

Konu ile ilgili açıklama yapan Başkan Kadir Albayrak, "Daha temiz bir çevre için başlattığımız bez torba projesi diğer ilçelerimizde de devam edecek. Böylesi önemli bir projeye vatandaşlarımızın gösterdiği yoğun ilgi bizi çok mutlu ediyor. Tekirdağ halkı her zaman doğayı seven ve koruyan bir halk olmuştur. Göreve geldiğimiz 2014 yılından bu yana insan odaklı, çevre dostu, şeffaf belediyecilik anlayışı ile sürdürdüğümüz çalışmalarımızı önümüzdeki dönemde de devam ettireceğiz." dedi.

 

HABERE AİT RESİMLER


BU HABERİ OKUYANLAR BUNLARI DA OKUDU

SON DAKİKA HABERLER

ANKET

Yeni İnternet Sitemizi Beğendiniz mi?

NAMAZ VAKİTLERİ
yukarı çık