solyanreklam
sagreklam

ESNAFIMIZ CAN DAMARIMIZ

Her hafta ilçenin farklı bir mahallesine ziyaret gerçekleştirerek vatandaşlarla buluşan Yıldırım Belediye Başkanı Oktay Yılmaz, Anadolu Mahallesi Karlıdağ Caddesi esnaf ve bölge sakinleri ile bir araya geldi.

ESNAFIMIZ CAN DAMARIMIZ
  • 18 Mayıs 2019, Cumartesi 9:13

31 Mart  2019’da gerçekleşen  Mahalli İdareler Genel Seçimleri öncesindeki adaylık sürecinde ‘Sensiz Olmaz Yıldırım’ sloganıyla çalışmalar yürüten ve göreve başlamasının ardından da çalışmasına aralıksız devam eden Yıldırım Belediye Başkanı Oktay Yılmaz, her hafta Yıldırımlılarla buluşmaya devam ediyor. Her Cuma günü farklı bir mahalleyi ziyaret ederek bölge sakinleriyle ve esnaf ile bir araya gelen Yıldırım Belediye Başkanı Oktay Yılmaz, Karlıdağ Cami’nde eda ettiği namazından ardından AK Parti Yıldırım İlçe Başkanı Ali Erbay ile gerçekleştirdiği buluşmada, esnaf ve vatandaşla sohbet ederek, talep ve önerilerini bizzat dinledi.

‘HALKIMIZIN DESTEĞİ GÜÇ VERİYOR’

Yıldırım’a hizmet yolunda yapılması gerekenleri sahada vatandaşlarla buluşarak doğrudan belirlediklerini vurgulayan Yıldırım Belediye Başkanı Oktay Yılmaz, “Bizler Yıldırım’ı bünyesinde barındırdığı tüm unsurlarıyla bir bütün olarak ele alıyoruz. İlçemizin yönetiminde esnafın, sanayicinin, işçinin, sivil toplum kuruluşlarının, kadınların, çocukların, yaşlıların, engellilerin ve gençlerin taleplerini ve beklentilerini öğrenmenin en doğru yolu sahada olmak. Şehrimizin sorunlarına çözüm ararken, refah seviyemizi yükseltmek için çalışırken halkımızın güveni ve desteği ile güç kazanıyoruz. Yoğun çalışma tempomuza rağmen hemşehrilerimizle kucaklaşmaya özen gösteriyoruz. Karlıdağ Caddesi de, Vişne Ticaret Bögesi’nde ilçemizde üretimin olduğu önemli bir yer. Bu kapsamda ekonomimizin can damarı olan esnafımızın ihtiyaçlarını yerinde tespit edip, çözümler üretmek ve vatandaşlarımızın belediyemizden beklentilerini öğrenebilmek adına hemşehrilerimizin arasında olmayı sürdüreceğiz. İlçemizde yürüttüğümüz çalışmalarda konunun muhataplarıyla istişareyi vazgeçilmez kılarak, aynı anlayış içinde vatandaşımızla karşılıklı fikir alışverişine devam edeceğiz. Tüm esnafımıza bereketli kazançlar diliyorum” dedi.

HABERE AİT RESİMLER


BU HABERİ OKUYANLAR BUNLARI DA OKUDU

SON DAKİKA HABERLER

ANKET

Yeni İnternet Sitemizi Beğendiniz mi?

NAMAZ VAKİTLERİ
yukarı çık