solyanreklam
sagreklam

Başkan Albayrak'tan Ekrem Eşkinat'a Ziyaret

Tekirdağ Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Albayrak, Süleymanpaşa Belediye Başkanı Ekrem Eşkinat'ı makamında ziyaret etti.Büyükşehir Belediyesi tarafından Süleymanpaşa'da tamamlanan ve devam eden çalışmalar ile ilgili görüş alışverişinde bulunulan ziyaret sonrasında Ekrem Eşkinat, Başkan Kadir Albayrak'a ziyareti nedeniyle teşekkür etti.Ziyaret ile ilgili açıklama yapan Başkan Kadir Albayrak, Süleymanpaşa Belediye Başkanı Ekrem Eşkinat ile uyum içinde çalıştıklarını ve birçok başarılı projeyi hayata geçirdiklerini belirterek, "Süleymanpaşa, gerek tarihi ve doğal güzellikleri, gerekse de tarım açısından son derece önemli bir ilçemiz. Biz de çalışmalarımızı bu doğrultuda gerçekleştirerek vatandaşlarımıza en iyi hizmeti sunduk, sunmaya da devam edeceğiz," dedi.

Başkan Albayrak'tan Ekrem Eşkinat'a Ziyaret
  • 05 Şubat 2019, Salı 11:35

Tekirdağ Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Albayrak, Süleymanpaşa Belediye Başkanı Ekrem Eşkinat'ı makamında ziyaret etti.

Büyükşehir Belediyesi tarafından Süleymanpaşa'da tamamlanan ve devam eden çalışmalar ile ilgili görüş alışverişinde bulunulan ziyaret sonrasında Ekrem Eşkinat, Başkan Kadir Albayrak'a ziyareti nedeniyle teşekkür etti.

Ziyaret ile ilgili açıklama yapan Başkan Kadir Albayrak, Süleymanpaşa Belediye Başkanı Ekrem Eşkinat ile uyum içinde çalıştıklarını ve birçok başarılı projeyi hayata geçirdiklerini belirterek, "Süleymanpaşa, gerek tarihi ve doğal güzellikleri, gerekse de tarım açısından son derece önemli bir ilçemiz. Biz de çalışmalarımızı bu doğrultuda gerçekleştirerek vatandaşlarımıza en iyi hizmeti sunduk, sunmaya da devam edeceğiz," dedi.


BU HABERİ OKUYANLAR BUNLARI DA OKUDU

SON DAKİKA HABERLER

ANKET

Yeni İnternet Sitemizi Beğendiniz mi?

NAMAZ VAKİTLERİ
yukarı çık