solyanreklam
sagreklam

Şehitler Sakinleri İçme Suyuna Kavuşuyor

MASKİ Genel Müdürlüğü, Kula ilçesindeki Şehitlioğlu Mahallesi’ne bağlı Şehitler’in içme suyu sorununu çözüme kavuşturmak için 4 kilometrelik terfi hattı döşeme çal...

Şehitler Sakinleri İçme Suyuna Kavuşuyor
  • 12 Ağustos 2018, Pazar 17:26

MASKİ Genel Müdürlüğü, Kula ilçesindeki Şehitlioğlu Mahallesi’ne bağlı Şehitler’in içme suyu sorununu çözüme kavuşturmak için 4 kilometrelik terfi hattı döşeme çalışmasına başladı.

Manisa Su ve Kanalizasyon İdaresi (MASKİ) Genel Müdürlüğü, il genelinde vatandaşlara daha sağlıklı ve kesintisiz içme suyu ulaştırmak için altyapı çalışmalarına devam ediyor. Bu kapsamda, Kula ilçesindeki Şehitlioğlu Mahallesi’nin bağlısı olan Şehitler’in su sorununu ortadan kaldırmak için 4 kilometrelik terfi hattı döşeme çalışmalarına başlandı. Şehitlioğlu Mahallesi’nde bulunan içme suyu deposundan Şehitler’in içme suyu deposuna su aktarımı sağlamak için başlanan hat döşeme çalışması tamamlandığında vatandaşlar yeterli içme suyuna kavuşmuş olacak.
“Mahallemizin bağlısı olan Şehitler’in sorunu ortadan kalkıyor”
Kula’nın Şehitlioğlu Mahalle Muhtarı Nurullah Erçin, mahallenin bağılısı olan Şehitler’de yıllardan beri vatandaşların susuzluk çektiğini ve MASKİ’nin başlattığı hat döşeme çalışması ile bu sorunun ortadan kalkacağını belirtti. Muhtar Erçin, “Mahallemizin bağlısı durumunda olan Şehitler’de yaşayan vatandaşlarımız susuzluk çekmekteydi. Daha öncelerde yapılan içme suyu sondajlarından verim elde edilemediği için MASKİ, Şehitlioğlu mahallemizdeki içme suyu deposundan bağlımızda bulunan depoya hat döşeyerek su aktarımı sağlayacak. Bu çalışma sayesinde vatandaşlarımızın yıllardan beri çektiği sorun son bulacak. Başta Manisa Büyükşehir Belediye Başkanımız Cengiz Ergün ve MASKİ Genel Müdürümüz Yaşar Coşkun ile emeği geçen herkese teşekkür ediyorum” dedi.

HABERE AİT RESİMLER


BU HABERİ OKUYANLAR BUNLARI DA OKUDU

SON DAKİKA HABERLER

ANKET

Yeni İnternet Sitemizi Beğendiniz mi?

NAMAZ VAKİTLERİ
yukarı çık