solyanreklam
sagreklam

Manisa Büyükşehir Belediyespor'un Emektar Malzemecisine Brezilya Usulü Kutlama

Manisa Büyükşehir Belediyespor’un emektar malzemecisi Şeref Evran’a, yeşil beyazlı futbolcular, Brezilya usulüne göre yumurta ve unla doğum günü kutlaması yaptı. A...

Manisa Büyükşehir Belediyespor'un Emektar Malzemecisine Brezilya Usulü Kutlama
  • 12 Ağustos 2018, Pazar 19:00

Manisa Büyükşehir Belediyespor’un emektar malzemecisi Şeref Evran’a, yeşil beyazlı futbolcular, Brezilya usulüne göre yumurta ve unla doğum günü kutlaması yaptı. Antrenman bitiminde Manisa Büyükşehir Belediyespor’lu futbolcular, daha önceden saha kenarına getirilen un ve yumurtalarla 50. yaşına giren takımın sevilen malzemecisi Şeref Evran’a saldırırken, ortaya oldukça renkli görüntüler çıktı.

Yeni sezona Afyon’da hazırlanan Manisa Büyükşehir Belediyespor’da, kulübün  sevilen ve emektar malzemecisi Şeref Evran’ın 50. yaş günü Brezilya usulüne göre kutladı. Futbolcular tecrübeli malzemeciye Brezilya usulü yaş kutlaması hazırladı. Akşam antrenmanı sonrası Şeref Evran’ı aralarına alan Manisa Büyükşehir Belediyesporlu futbolcular Evran’ı un ve yumurtaya buladılar. Antrenman bitiminde yeşil beyazlı futbolcular, daha önceden saha kenarına getirilen un ve yumurtalarla kulübün emektar malzemecisi Şeref Evran’a saldırarak kutlamayı başlattı. Ancak malzemeci Şeref Evran’ın güçlü fiziği, bu kutlamanın tam bir yumurta ve un savaşına dönmesine neden oldu. Takımda bazı oyuncular, yumurta ve un savaşından nasibini aldı. Bu güzel kutlamanın ardından Manisa Büyükşehir Belediyespor’un antrenmanı neşe içerisinde sona erdi.

HABERE AİT RESİMLER


BU HABERİ OKUYANLAR BUNLARI DA OKUDU

SON DAKİKA HABERLER

ANKET

Yeni İnternet Sitemizi Beğendiniz mi?

NAMAZ VAKİTLERİ
yukarı çık