Bu şenlik çocuklar için

Bu şenlik çocuklar için

Bu şenlik çocuklar için
  • 02 Ağustos 2018, Perşembe 0:00

Bu şenlik çocuklar için

Büyükşehir Belediyesi Halkla İlişkiler Şube Müdürlüğü tarafından düzenlenecek olan ‘Çocuk Şenliği’ Kent Park’ta çocuklarla buluşacak. Taha Toplu, “Kent Park’ta gerçekleştireceğimiz şenlikte birçok oyun grubunu ve eğlenceli etkinlileri çocuklarımızla buluşturacağız. Bu şenlikle miniklerimizin yüzünde tebessüm olacağız. Etkinliğimizde şehrin tüm çocuklarını aramızda görmek istiyoruz” dedi.

Sakarya Büyükşehir Belediyesi Halkla İlişkiler Şube Müdürlüğü tarafından düzenlenecek olan ‘Çocuk Şenliği’ 4 Ağustos Cumartesi ve 5 Ağustos Pazar günleri saat 16.00 ile 21.00 arasında Kent Park’ta çocuklarla buluşacak. Konu ile ilgili açıklamalarda bulunan Halkla İlişkiler Şube Müdürü Taha Toplu, çocukların unutamayacağı bir şenlik düzenleyeceklerini belirtti.

Tebessüm olmaya geliyoruz
Toplu, “Kent Park’ta gerçekleştireceğimiz şenlikte birçok oyun grubunu ve eğlenceli etkinlikleri çocuklarımızla buluşturacağız. Oyun Grupları, Sahne Gösterileri, Uçurtma Atölyesi, Tohum Atölyesi, Geri Dönüşüm Atölyesi, Yüz Boyama, Sosis Balon, El Baskısı, Çuval Yarışları, Halat Çekme, Mendil Kapmaca ve Goncagül Tiyatrosu gibi birçok etkinlikte miniklerimizin yüzünde tebessüm olmaya geliyoruz. Etkinlikte şehrin tüm çocuklarını aramızda görmek isteriz” ifadelerini kullandı.

HABERE AİT RESİMLER


BU HABERİ OKUYANLAR BUNLARI DA OKUDU

ANKET

Yeni İnternet Sitemizi Beğendiniz mi?

NAMAZ VAKİTLERİ
yukarı çık