Yenidoğan'ın Kilit Parkesi de Döşeniyor

MASKİ Genel Müdürlüğü, 154 Mahalle Projesi kapsamında Akhisar’ın Yenidoğan Mahallesi’nde 6 kilometrelik altyapı çalışmasını tamamladı. Altyapının ardından mahalley...

Yenidoğan'ın Kilit Parkesi de Döşeniyor
  • 14 Eylül 2018, Cuma 17:20

MASKİ Genel Müdürlüğü, 154 Mahalle Projesi kapsamında Akhisar’ın Yenidoğan Mahallesi’nde 6 kilometrelik altyapı çalışmasını tamamladı. Altyapının ardından mahalleye 11 bin metrekare kilit parke taş döşeme çalışmalarına başlandı.

Manisa Su ve Kanalizasyon İdaresi (MASKİ) Genel Müdürlüğü, hayata geçirdiği altyapı projeleri ile mahallelerin ihtiyaçlarına çözüm üretiyor. Yatırım ve İnşaat Dairesi Başkanlığı tarafından yürütülen 154 Mahalle Projesi ile Akhisar’ın Yenidoğan Mahallesi’nde de alt ve üstyapı dönüşümü yaşanıyor. Mahallede ekipler, 1 kilometre kanalizasyon ve 5 kilometre içme suyu hattını sağlıklı hale getirdi. Altyapı çalışmalarının ardından mahallede11 bin metrekarelik kilit parke işine imza atılıyor.
“Büyükşehir Belediyemizin her hizmetinden yararlanıyoruz”
Manisa Büyükşehir Belediyesi’nin tüm hizmetlerinden yararlandıklarını belirten Yenidoğan Mahalle Muhtarı Osman Ceyhan, “Mahallemizin merkezinde ve bağlısı olan yerleşim yerlerindeki altyapı çok eskiydi. Devamlı sorun meydana geliyordu. Altyapımız yenilendi. Şimdi de kilit parke taş döşeniyor. Bu hizmetlerden memnun olmamak imkansız. Büyükşehir Belediye Başkanı Cengiz Ergün’e çok teşekkür ediyorum. Selamlarımı iletiyorum” dedi.

HABERE AİT RESİMLER


BU HABERİ OKUYANLAR BUNLARI DA OKUDU

ANKET

Yeni İnternet Sitemizi Beğendiniz mi?

NAMAZ VAKİTLERİ
yukarı çık