Turgutlu MABEM'de Heyecanlı Bekleyiş

Manisa Büyükşehir Belediyesi’nin eğitimde fırsat eşitliği yaratmak amacıyla hayata geçirdiği MABEM, 17 ilçede öğrencilerini karşılamaya hazırlanıyor. Bu kapsamda Turgutl...

Turgutlu MABEM'de Heyecanlı Bekleyiş
  • 15 Eylül 2018, Cumartesi 14:34

Manisa Büyükşehir Belediyesi’nin eğitimde fırsat eşitliği yaratmak amacıyla hayata geçirdiği MABEM, 17 ilçede öğrencilerini karşılamaya hazırlanıyor. Bu kapsamda Turgutlu ilçesinde de 18 Eylül 2018 Salı günü eğitim öğretim faaliyetlerine başlayacak olan MABEM; öğrencilerin daha kaliteli okulları kazanması için yoğun bir program uygulayacak.  

Kaliteli eğitim programları ile eğitimde fırsat eşitliği oluşturmak ve ailelerin eğitim harcamalarına destek olmak amacıyla Manisa Büyükşehir Belediyesi tarafından il genelinde hayata geçirilen MABEM Eğitim Kurumları, 2018-2019 eğitim öğretim döneminin start alacak olmasının heyecanı içerisindeler. Bu kapsamda Turgutlu MABEM’de bir yandan kayıt işlemlerine devam ederken, diğer yandan da hummalı bir şekilde çalışmalarını sürdürüyor. 18 Eylül 2018 Salı günü derslerine başlayacak olan Turgutlu MABEM’de, 8’nci sınıflar Türkçe, Matematik, İngilizce, Fen Bilgisi ve Sosyal Bilgiler derslerini haftada 12 saat; mezun ve 12’nci sınıf öğrencileri de sayısal, sözel ve eşit ağırlık alanlarında haftada 18 saat ders görecekler.

HABERE AİT RESİMLER


BU HABERİ OKUYANLAR BUNLARI DA OKUDU

ANKET

Yeni İnternet Sitemizi Beğendiniz mi?

NAMAZ VAKİTLERİ
yukarı çık