Singapur'un Ankara Büyükelçisi A. Selverajah'tan Ziyaret

Singapur'un Ankara Büyükelçisi A. Selverajah ve beraberindeki heyet Tekirdağ Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Albayrak'ı makamında ziyaret etti.Tekirdağ ve Büyükşehir Belediyesi'nin çalışmaları hakkında Büyükelçi A. Selverajah'a bilgi veren Başkan Kadir Albayrak, kendisine ziyaretlerinden duyduğu memnuniyeti dile getirdi. Büyükelçi A. Selverajah da Tekirdağ'da olmaktan son derece mutlu olduğunu belirterek, Başkan Albayrak'a çalışmalarında başarılar diledi ve misafirperverliği için teşekkür etti.

Singapur'un Ankara Büyükelçisi A. Selverajah'tan Ziyaret
  • 12 Eylül 2018, Çarşamba 0:00

Singapur'un Ankara Büyükelçisi A. Selverajah ve beraberindeki heyet Tekirdağ Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Albayrak'ı makamında ziyaret etti.

Tekirdağ ve Büyükşehir Belediyesi'nin çalışmaları hakkında Büyükelçi A. Selverajah'a bilgi veren Başkan Kadir Albayrak, kendisine ziyaretlerinden duyduğu memnuniyeti dile getirdi.  Büyükelçi A. Selverajah da Tekirdağ'da olmaktan son derece mutlu olduğunu belirterek, Başkan Albayrak'a çalışmalarında başarılar diledi ve misafirperverliği için teşekkür etti.

 

HABERE AİT RESİMLER


BU HABERİ OKUYANLAR BUNLARI DA OKUDU

ANKET

Yeni İnternet Sitemizi Beğendiniz mi?

NAMAZ VAKİTLERİ
yukarı çık