Paşa'da hedef BAL Ligi

Mustafakemalpaşa Belediye Başkanı Sadi Kurtulan, yeni sezon öncesi hazırlıklarını sürdüren Büyük Mustafakemalpaşa Spor Kulübü'nü ziyaret etti.

Paşa'da hedef BAL Ligi
  • 08 Ağustos 2018, Çarşamba 0:00

Mustafakemalpaşa Belediye Başkanı Sadi Kurtulan, yeni sezon öncesi hazırlıklarını sürdüren Büyük Mustafakemalpaşa Spor Kulübü’nü ziyaret etti.

Bursa Süper Amatör Küme de mücadele eden Büyük Mustafakemalpaşa Spor, yeni yönetimini kurduktan sonra Teknik Direktör Mehmet Ünver’le anlaşarak transfer çalışmalarına hız verdi.

Ekim ayında başlayacak sezon öncesi Şükrü Erdem Spor Tesisleri’nde kırmızı-lacivertli kulübün yeni yöneticilerine hayırlı olsun ziyaretinde bulunan Belediye Başkanı Sadi Kurtulan, bu yıl maçların çok yönlü bir restorasyondan geçen Mustafakemalpaşa Stadı’nda oynanacağı müjdesini verdi.

 

‘Kulübe her zaman sahip çıktık’

 

Taraftara dostluk içerisinde güzel bir sezon geçirtmek istediklerini söyleyen Başkan Sadi Kurtulan; “ Biz her zaman Mustafakemalpaşa Spor’a destek olmaya devam edeceğiz. Tabi ki burada yöneticilerimizi tebrik etmek gerekiyor. Yeni bir yönetimle kulübe sahip çıktılar. Yöneticilerimizin, Mustafakemalpaşa gençliğine spor ve bir davranış kültürü kazandırmak için özel bir gayretleri var. Ben buna kefilim. Biz de bütün imkânlarımızla yeni sezonda kulübümüzün yanında olacağız. Taraftarımızda beklentimiz fair-play ruhuna sahip çıkmalarıdır. Futbol, bir köprüdür. Dostluğu ön planda tutarak başarıyı hedeflemeliyiz. Milletimizin çocukları bizlere emanet ediliyor, mutlaka onlara bir şeyler kazandırmalıyız” diye konuştu.

Kulübün, yeni sezonda kendi evindeki karşılaşmaları Mustafakemalpaşa Stadı’nda oynayacağını kaydeden Başkan Kurtulan; “ Mevcut zemin ve drenaj sisteminin yenilendiği stada doğalgaz, kamera ve ses sitemleri eklendi. Tribün koltukları ve soyunma odaları modernize edilerek saha nitelikli bir ortama kavuştu. Stat, yeni sezona hazır hale geldi” dedi.

 

‘Birliğimiz örnek olacak’

 

2018-2019 Sezonu’nda 29 kişilik yönetim listesini 15’e düşürdüklerini belirten Büyük Mustafakemalpaşa Spor Kulübü Başkanı İsmail Yılmaz ise buradaki birlik ve beraberliğin Bursa camiasına örnek olacağını kaydetti.

Yılmaz; “ Belediye Başkanımızın geçen sene verdiği destekler bizi bu sezon için daha çok heyecanlandırdı. Bursa camiası kulübümüzün daha iyi yerlerde olmasını istiyor. Yeni yönetimimizle birlikte elimizi taşın altına koyduk. Geçen sene bizim için bir çıraklıktı ama bu sene daha bilinçli bir şekilde hareket ediyoruz. Mehmet Ünver hocamızla anlaştık. Mustafakemalpaşa’nın potansiyeli var, hedefimiz bu yıl BAL Ligi olacak. Bu umudu hepimiz taşıyoruz” dedi.

 

HABERE AİT RESİMLER


BU HABERİ OKUYANLAR BUNLARI DA OKUDU

ANKET

Yeni İnternet Sitemizi Beğendiniz mi?

NAMAZ VAKİTLERİ
Site en altı
yukarı çık