ON BİNLERCE ÇİÇEK VATANDAŞLARA DAĞITILACAK

ON BİNLERCE ÇİÇEK VATANDAŞLARA DAĞITILACAK

ON BİNLERCE ÇİÇEK VATANDAŞLARA DAĞITILACAK
  • 17 Ağustos 2018, Cuma 0:00

Büyükşehir Belediyesi Kurban Bayramı nedeniyle arife günü mezarlıklara ziyarete gidecek Eskişehirlilere, yakınlarının kabirlerine dikmeleri için on binlerce çiçek dağıtacak.

Cadde ve bulvarları kendi seralarında özenle yetiştirdiği rengarenk çiçekler ile donatan Büyükşehir Belediyesi, özel günlerde de vatandaşları unutmuyor. Büyükşehir Belediyesi geleneksel hale getirdiği ve yıllardır devam eden uygulamayı bu yıl da sürdürerek arife günü kent merkezi ve ilçe mezarlıklarında yakınlarını ziyarete gelen vatandaşlara rengarenk çiçekleri ücretsiz olarak dağıtılacak. Asri, Odunpazarı, Esentepe ve Zincirlikuyu Mezarlıkları başta olmak üzere tüm ilçelerin merkez mezarlıklarında yıllardır olduğu gibi bu Kurban Bayramı da çiçek dağıtımı gerçekleştirecek.

Asri Mezarlığına ücretsiz ulaşım kolaylığı

Arife gününden başlamak üzere bayram boyunca 10 otobüsün Asri Mezarlığa vatandaşları ücretsiz olarak taşıyacağını ifade eden Büyükşehir Belediyesi yetkilileri, mezarlık içerisinde de ücretsiz minibüs hizmetiyle vatandaşlara yakınlarının kabirlerine ulaşmaları konusunda kolaylık sağlanacağını belirttiler.

HABERE AİT RESİMLER


BU HABERİ OKUYANLAR BUNLARI DA OKUDU

ANKET

Yeni İnternet Sitemizi Beğendiniz mi?

NAMAZ VAKİTLERİ
yukarı çık