Kurban Bayramı'mız Kutlu Olsun

Manisa Büyükşehir Belediye Başkanı Cengiz Ergün, Kurban Bayramı dolayısıyla yayınladığı mesajında Manisalıların ve İslam aleminin bayramını tebrik etti.Manisa Büyükşehir Beled...

Kurban Bayramı'mız Kutlu Olsun
  • 19 Ağustos 2018, Pazar 17:41

Manisa Büyükşehir Belediye Başkanı Cengiz Ergün, Kurban Bayramı dolayısıyla yayınladığı mesajında Manisalıların ve İslam aleminin bayramını tebrik etti.

Manisa Büyükşehir Belediye Başkanı Cengiz Ergün, Kurban Bayramı dolayısıyla mesaj yayınladı. Başkan Ergün mesajında şunlara yer verdi: “İslam dininin bir vecibesi olan kurban kesmek vazifemizi yerine getireceğimiz mübarek Kurban Bayramı’nı idrak ediyoruz. Toplumda kardeşlik, yardımlaşma ve dayanışma ruhunu canlı tutan ve sosyal adaletin gerçekleşmesine katkıda bulunan bu önemli günde özellikle yoksullara yardımı ön planda tutmalı ve dargınlıklara son vermemiz gerektiğine inanıyorum. Bayramlar toplum olarak birlik, beraberlik ve yardımlaşma duygularının en yoğun yaşandığı sevgi, saygı ve hoşgörünün zirveye çıktığı en anlamlı günlerimizdir. Bu güzel ve mübarek günlerin dargınları barıştıran, çocukların yüzlerini güldüren, yaşlıları sevindirip mutlu eden, bayram günlerinde yaşanan mutluluk ve huzurun tüm yaşantımıza yayıldığı bir dünya getirmesini temenni ediyorum. Bu duygularla hepinizin Kurban Bayramı’nı kutluyor; her gününüzün bayram tadında geçmesini diliyorum. Keseceğiniz kurbanların ve yapacağınız ibadetlerin Allah katında kabul ve makbul olmasını niyaz ediyorum. Mutlu bayramlar Manisa.”

HABERE AİT RESİMLER


BU HABERİ OKUYANLAR BUNLARI DA OKUDU

ANKET

Yeni İnternet Sitemizi Beğendiniz mi?

NAMAZ VAKİTLERİ
yukarı çık