KENT MERKEZİNDE YOL ÇALIŞMALARI HIZ KESMİYOR

KENT MERKEZİNDE YOL ÇALIŞMALARI HIZ KESMİYOR

KENT MERKEZİNDE YOL ÇALIŞMALARI HIZ KESMİYOR
  • 04 Ekim 2018, Perşembe 0:00

Eskişehir Büyükşehir Belediyesi Yol Yapım Bakım ve Onarım Dairesi Başkanlığı'na bağlı ekipler kendi sorumluluğunda bulunan alanlardaki caddelerde yol bakım, onarım ve asfalt kaplama çalışmalarına devam ediyor. Ekipler Dumlupınar ve Hicri Sezen Caddelerinde yol bakım ve onarım çalışmaları gerçekleştirdi.

İş programları kapsamında üstyapı çalışmalarına aralıksız devam eden Eskişehir Büyükşehir Belediyesi Yol Yapım Bakım ve Onarım Dairesi Başkanlığı'na bağlı ekipler şehir genelinde sorumluluğu bulunan alanlardaki yollarda yapım, bakım ve onarım çalışmalarını sürdürüyor. Araç sürücü ve yolcularının güvenli ulaşım ihtiyaçlarını karşılamak amacıyla Göztepe Mahallesi'ndeki Dumlupınar Caddesi'nde 950 metre uzunluğundaki sağ ve sol şeritte 3'er metrelik kaldırım döşeyen ekipler, Alanönü Mahallesi'ndeki Hicri Sezen Caddesi'nde de asfalt bakım ve onarım çalışması gerçekleştirdi.

Dumlupınar Caddesi'nde asfalt kaplama çalışmalarına devam eden ekipler araç sürücülerini çalışma yapılan alanlardaki trafik işaret ve işaretçilerine uymaları konusunda uyardı.

HABERE AİT RESİMLER


BU HABERİ OKUYANLAR BUNLARI DA OKUDU

ANKET

Yeni İnternet Sitemizi Beğendiniz mi?

NAMAZ VAKİTLERİ
Site en altı
yukarı çık