Kampüse Modern ve Güvenli Ulaşım

Manisa Büyükşehir Belediyesi’nin, Manisa Celal Bayar Üniversitesi Muradiye Kampüsü’ne giden yolda başlattığı çalışmalarda sona gelindi. Yürüten çalışmayla hem pres...

Kampüse Modern ve Güvenli Ulaşım
  • 17 Eylül 2018, Pazartesi 19:36

Manisa Büyükşehir Belediyesi’nin, Manisa Celal Bayar Üniversitesi Muradiye Kampüsü’ne giden yolda başlattığı çalışmalarda sona gelindi. Yürüten çalışmayla hem prestij kazanan,  hem de güvenli bir görünüm kazanan yolda Büyükşehir Belediyesi, sıcak asfalt çalışmalarını önümüzdeki günlerde tamamlamayı planlıyor.

Manisa Büyükşehir Belediye Başkanı Cengiz Ergün’ün, Manisa Celal Bayar Üniversitesi Muradiye Kampüsü’ne giden yolda öğrencilerin güvenli ulaşım sağlayabilmesi amacıyla başlattığı çalışmalar tamamlanmak üzere.  Modern aydınlatmaları, engelli uyarıcı kılavuz karoları, bisiklet yolu, bordür ve kaldırım düzenlemeleri ile prestij kazanan yolda Büyükşehir Belediyesi ekipleri tarafından yürütülen sıcak asfalt çalışmaları önümüzdeki günlerde tamamlanacak.

Prestij kazandı

Öğrencilerin yeni eğitim döneminde modern yolda güvenli bir ulaşım sağlayacaklarını belirten Manisa Büyükşehir Belediye Başkanı Cengiz Ergün,” Eski haliyle tek şeritli ve trafik akışını tehlikeye düşüren bir yol görünümde olan kampüs yolunu baştan aşağı yenileyerek Manisa’mıza yakışır hale getirdik. Aydınlatması, kaldırım düzenlemeleri ile prestij kazanan yolun son kısmında kalan sıcak asfalt çalışmamıza TEDAŞ’ın mevcut güzergahtaki çalışması nedeniyle ara vermiştik. TEDAŞ’ın çalışmasını tamamlamasıyla birlikte biz de yolda asfalt uygulamasına hızla başladık. Hava şartları el verdiği takdirde önümüzdeki günlerde asfalt çalışmamızı tamamlayacağız” dedi.

HABERE AİT RESİMLER


BU HABERİ OKUYANLAR BUNLARI DA OKUDU

ANKET

Yeni İnternet Sitemizi Beğendiniz mi?

NAMAZ VAKİTLERİ
yukarı çık