ESENLER'DE DİLLERDEN DÜŞMEYEN ŞARKILAR

Sanatçı Orhan Aykut ve Meltem Sertkaya, "İstanbul'da Yaz Neşesi" etkinlikleri kapsamında Esenlerlilere sanat müziği ziyafeti yaşattılar....

ESENLER'DE DİLLERDEN DÜŞMEYEN ŞARKILAR
  • 05 Eylül 2018, Çarşamba 12:16Sanatçı Orhan Aykut ve Meltem Sertkaya, "İstanbul'da Yaz Neşesi" etkinlikleri kapsamında Esenlerlilere sanat müziği ziyafeti yaşattılar.

 

İstanbul Büyükşehir Belediyesi’nce şehrin çeşitli yerlerinde düzenlenen  “İstanbul’da Yaz Neşesi” etkinlikleri kapsamında şarkıcı Orhan Aykut ve Meltem Sertkaya Esenler'de konser verdi.

 

Küçük yaşlarda müziğe olan ilgisiyle, piyano ve kemal dersleri alan ve bu eğitimi şan dersleriyle de bütünleştirerek mesleğine hazırlanan Orhan Aykut, seçtiği repertuarla dinleyenlere keyifli bir konser verdi.


SANAT MÜZİĞİNİN EN SEVİLEN ESERLERİNİ SESLENDİRDİLER

 

 

‘Sefalar Getirdiniz’ şarkısı ile Esenlerlilere müzik ziyafeti yaşatmaya başlayan Aykut, konser boyunca seslendirdiği şarkılarla alkış aldı. Türk Sanat Müziği ziyafetinin yaşandığı konserde Orhan Aykut, "Duydum ki Unutmuşsun", "Yıllar Sonra Rastladım", "İnleyen Nağmeler", "Sevemez Kimse Seni" ve "Gönül Penceresinden" isimli eserleri seslendirdi.

 

Meltem Sertkaya da, Türk Sanat Müziği'nin en güzide eserlerini konser alanını dolduran izleyiciler için seslendirdi. Dinleyenler de sanatçıya hep bir ağızdan eşlik etti ve bol bol dans ettiler.

 

HABERE AİT RESİMLER


BU HABERİ OKUYANLAR BUNLARI DA OKUDU

ANKET

Yeni İnternet Sitemizi Beğendiniz mi?

NAMAZ VAKİTLERİ
yukarı çık