Büyükşehir Belediyesi'nin Yatırımları Değerlendirildi

Tekirdağ Büyükşehir Belediyesi'nin faaliyetlerinin ele alındığı bir değerlendirme toplantısı gerçekleştirildi.Fen İşleri Dairesi Başkanlığı Toplantı Salonunda düzenlenen toplantıya, Tekirdağ Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Albayrak, Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreteri Oral Karakaya, Genel Sekreter Yardımcısı M. Zeki Gürcün, Başkan Danışmanları Şeref Çetin ve Neşat Erdoğan, Fen İşleri Dairesi Başkanı Metin Pakdil, Etüt ve Projeler Dairesi Başkanı Bülent Doğan ile şube müdürleri katıldı.Toplantıda Fen İşleri Dairesi Başkanlığı ve Etüt ve Projeler Dairesi Başkanlığı tarafından devam eden ve tamamlanan yatırımlar hakkında değerlendirmelerde bulunurken, önümüzdeki dönem için planlanan yatırım ve hizmetler hakkında da görüş alışverişinde bulunuldu.

Büyükşehir Belediyesi'nin Yatırımları Değerlendirildi
  • 03 Eylül 2018, Pazartesi 0:00

Tekirdağ Büyükşehir Belediyesi'nin faaliyetlerinin ele alındığı bir değerlendirme toplantısı gerçekleştirildi.

Fen İşleri Dairesi Başkanlığı Toplantı Salonunda düzenlenen toplantıya, Tekirdağ Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Albayrak, Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreteri Oral Karakaya, Genel Sekreter Yardımcısı M. Zeki Gürcün, Başkan Danışmanları Şeref Çetin ve Neşat Erdoğan, Fen İşleri Dairesi Başkanı Metin Pakdil, Etüt ve Projeler Dairesi Başkanı Bülent Doğan ile şube müdürleri katıldı.

Toplantıda Fen İşleri Dairesi Başkanlığı ve Etüt ve Projeler Dairesi Başkanlığı tarafından devam eden ve tamamlanan yatırımlar hakkında değerlendirmelerde bulunurken, önümüzdeki dönem için planlanan yatırım ve hizmetler hakkında da görüş alışverişinde bulunuldu.

HABERE AİT RESİMLER


BU HABERİ OKUYANLAR BUNLARI DA OKUDU

ANKET

Yeni İnternet Sitemizi Beğendiniz mi?

NAMAZ VAKİTLERİ
yukarı çık