Bünyan'a Büyükşehir'den 79 Milyon Tl'lik Yatırım

Başkan Çelik, Bünyan'da park açılışına katıldı.

Bünyan'a Büyükşehir'den 79 Milyon Tl'lik Yatırım
  • 23 Eylül 2018, Pazar 0:00
Büyükşehir Belediye Başkanı Bünyan Belediyesi tarafından yapılan Ahmet Yaşar Toktaş Çocuk Oyun Parkı ve Spor Kompleksi’nin açılışına katıldı. Açılışta konuşan Başkan Çelik, Bünyan’a Bütünşehir Yasası’ndan sonra 79 milyon TL’lik yatırım yaptıklarını söyledi.
Bünyan Ahmet Yaşar Toktaş Çocuk Oyun Parkı ve Spor Kompleksi’nin açılışına Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Çelik’in yanı sıra AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Mehmet Özhaseki, Kayseri Milletvekilleri Mustafa Elitaş, İsmail Tamer ve Hülya Nergis, Hayırsever Ahmet Yaşar Toktaş’ın ailesi, Bünyan Belediye Başkanı Şinasi Gülcüoğlu ve Bünyanlılar katıldı. 
Açılışta bir konuşma yapan Büyükşehir Belediye Başkanı Çelik, Bütünşehir Yasası ile birlikte Dönemin Büyükşehir Belediye Başkanı Mehmet Özhaseki ile başlayan hizmetlerin hızlı bir şekilde devam ettiğini söyledi. Bütünşehir Yasası sonrası 4 yılda Bünyan’a yaptıkları yatırımın 79 milyon TL’yi geçtiğini vurgulayan Başkan Çelik, “KASKİ Bünyan’a rekor yatırımlar yaparak tüm alt yapıyı yeniledi. Bünyan’a Sosyal Yaşam Merkezi kazandırdık. Gelecek 50 yılın alt yapısını yaptıktan sonra 30 bin ton asfalt kullanarak yolları yeniledik. Tarım ve hayvancılıkta pek çok yatırımlar gerçekleştirdik. Tüm bu yatırımları yaparken belediyelerimizle uyum içinde çalışıyoruz. Siyasi parti ayrımı yapmadan hizmet götürüyoruz. Bu da şehrimizi diğer vilayetlerin önüne çıkarıyor” dedi.

HABERE AİT RESİMLER


BU HABERİ OKUYANLAR BUNLARI DA OKUDU

ANKET

Yeni İnternet Sitemizi Beğendiniz mi?

NAMAZ VAKİTLERİ
yukarı çık