Belediyespor Sağlık Kontrolünden Geçti

Voleybol Efeler Ligi temsilcimiz İnegöl Belediyespor’un voleybolcuları, kulübün sağlık sponsoru olan Özel İnegöl Cihangir Hastanesinde sağlık kontrolünden geçti. Voleybol Efeler Ligi temsilcimiz İnegöl Belediyespor’un oyuncuları, sezon öncesi sağlık kontrollerini gerçekleştirdi. Özel Cihangir Hastanesi ile İnegöl Belediyespor arasında imzalanan sağlık sponsorluğu protokolü gereği, sezon öncesi 11 Türk oyuncu ve teknik heyet sağlık kontrolünden geçtiler. Çarşamba günü yapılan sağlık kontrollerinde sporcular sırasıyla; efor testi, ortopedi, travmatoloji muayenesi, iç hastalıkları kontrolü, kan ve idrar tahlilleri, kardiyoloji kontrolü ve genel cerrahi muayenelerinden geçirilerek sağlık kontrolleri tamamlandı. Sağlık kontrolünden geçen 11 Türk sporcunun yanı sıra, 3 yabancı oyuncunun da ülkelerinin milli takımlarında olmaları nedeniyle takıma katıldıktan sonra sağlık kontrolünden geçecekleri ifade edildi.

Belediyespor Sağlık Kontrolünden Geçti
  • 16 Ağustos 2018, Perşembe 13:20

Voleybol Efeler Ligi temsilcimiz İnegöl Belediyespor’un voleybolcuları, kulübün sağlık sponsoru olan Özel İnegöl Cihangir Hastanesinde sağlık kontrolünden geçti.

Voleybol Efeler Ligi temsilcimiz İnegöl Belediyespor’un oyuncuları, sezon öncesi sağlık kontrollerini gerçekleştirdi. Özel Cihangir Hastanesi ile İnegöl Belediyespor arasında imzalanan sağlık sponsorluğu protokolü gereği, sezon öncesi 11 Türk oyuncu ve teknik heyet sağlık kontrolünden geçtiler.

Çarşamba günü yapılan sağlık kontrollerinde sporcular sırasıyla; efor testi, ortopedi, travmatoloji muayenesi, iç hastalıkları kontrolü, kan ve idrar tahlilleri, kardiyoloji kontrolü ve genel cerrahi muayenelerinden geçirilerek sağlık kontrolleri tamamlandı.

Sağlık kontrolünden geçen 11 Türk sporcunun yanı sıra, 3 yabancı oyuncunun da ülkelerinin milli takımlarında olmaları nedeniyle takıma katıldıktan sonra sağlık kontrolünden geçecekleri ifade edildi.

HABERE AİT RESİMLER


BU HABERİ OKUYANLAR BUNLARI DA OKUDU

ANKET

Yeni İnternet Sitemizi Beğendiniz mi?

NAMAZ VAKİTLERİ
yukarı çık