Belediyespor İstatistik Antrenörü Aykut Aydın İle Anlaştı

Voleybol Efeler Ligi temsilcimiz İnegöl Belediyespor, İstatistik Antrenörü Aykut Aydın ile anlaştı. Yeni sezon yapılanmasını sürdüren İnegöl Belediyespor, istatistik antrenörü Aykut Aydın ile anlaştı. Aydın için kulüp tesislerinde imza töreni düzenlendi. İnegöl Belediyespor Voleybol Şube Sorumlusu Uğur Şencan, kulüp tesislerinde gerçekleştirilen imza töreninde yaptığı konuşmada, şunları söyledi: “Yeni sezon çalışmalarımız tüm hızıyla sürüyor. Bugün daha önce prensipte anlaşmaya vardığımız yardımcı antrenör Aykut Aydın ile anlaşmış bulunmaktayız. Kendisi geçmiş yıllarda birçok kulüpte, A milli ve U 20 milli takımlarında İstatistik Antrenörlüğü yapmıştı. Bu sezonda inşallah İnegöl Belediyespor'umuzda görev alacak. Ben anlaşmanın kendisine ve kulübümüze hayırlı uğurlu olmasını diliyorum.” Aykut Aydın ise “İnegöl Belediyespor gibi büyük bir camiaya geldiğim için çok mutluyum. Ben daha önce Konak Belediyespor, Karşıyaka, Tevfik Fikret Lisesi Altekma, Balıkesir Büyükşehir Belediyespor, Çanakkale Belediyespor ve Tokat Belediye Plevne kulüplerinde görev almıştım. 1 sezon U 20 milli takımında, 3 sezonda A milli takımında İstatistik Antrenörlüğü görevinde bulunmuştum. İnşallah bundan sonra İnegöl Belediyespor bünyesinde görev alacağım” diye konuştu. Aydın, daha sonra kendisini 1 yıllığına turuncu-lacivertli renklere bağlayan sözleşmeyi imzaladı.

Belediyespor İstatistik Antrenörü Aykut Aydın İle Anlaştı
  • 11 Eylül 2018, Salı 15:10

Voleybol Efeler Ligi temsilcimiz İnegöl Belediyespor, İstatistik Antrenörü Aykut Aydın ile anlaştı.

Yeni sezon yapılanmasını sürdüren İnegöl Belediyespor, istatistik antrenörü Aykut Aydın ile anlaştı. Aydın için kulüp tesislerinde imza töreni düzenlendi.

İnegöl Belediyespor Voleybol Şube Sorumlusu Uğur Şencan, kulüp tesislerinde gerçekleştirilen imza töreninde yaptığı konuşmada, şunları söyledi: “Yeni sezon çalışmalarımız tüm hızıyla sürüyor. Bugün daha önce prensipte anlaşmaya vardığımız yardımcı antrenör Aykut Aydın ile anlaşmış bulunmaktayız. Kendisi geçmiş yıllarda birçok kulüpte, A milli ve U 20 milli takımlarında İstatistik Antrenörlüğü yapmıştı. Bu sezonda inşallah İnegöl Belediyespor'umuzda görev alacak. Ben anlaşmanın kendisine ve kulübümüze hayırlı uğurlu olmasını diliyorum.”

Aykut Aydın ise “İnegöl Belediyespor gibi büyük bir camiaya geldiğim için çok mutluyum. Ben daha önce Konak Belediyespor, Karşıyaka, Tevfik Fikret Lisesi Altekma, Balıkesir Büyükşehir Belediyespor, Çanakkale Belediyespor ve Tokat Belediye Plevne kulüplerinde görev almıştım. 1 sezon U 20 milli takımında, 3 sezonda A milli takımında İstatistik Antrenörlüğü görevinde bulunmuştum. İnşallah bundan sonra İnegöl Belediyespor bünyesinde görev alacağım” diye konuştu.

Aydın, daha sonra kendisini 1 yıllığına turuncu-lacivertli renklere bağlayan sözleşmeyi imzaladı.


BU HABERİ OKUYANLAR BUNLARI DA OKUDU

ANKET

Yeni İnternet Sitemizi Beğendiniz mi?

NAMAZ VAKİTLERİ
yukarı çık