BAŞKENT'TE EVLENEN ÇİFTLERİN FOTOĞRAF ÇEKİMİ

Evliliğe adım atan Başkentli çiftler, düğün öncesi dış mekan çekimleri için Altınpark'ı tercih ediyor

BAŞKENT'TE EVLENEN ÇİFTLERİN FOTOĞRAF ÇEKİMİ
  • 16 Ağustos 2018, Perşembe 0:00

ANKARA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ, ÇİFTLERİ GELİN FAYTONUYLA TAŞIYARAK, FOTOĞRAF ÇEKİMİ İÇİN FARKLI SEÇENEKLER DE SUNUYOR

BÜYÜKŞEHİRİN ÇİFTLERE YÖNELİK FAYTON HİZMETİ İSE ÜCRETSİZ

BAŞKAN TUNA’DAN ÇİFTLERE KAHVE FİNCANI HEDİYE

         Evliliğe adım atan Başkentli çiftler, düğün öncesi dış mekan çekimleri için Altınpark’ı tercih ediyor.

         Bu özel günlerini farklı bir ortamda doğayla iç içe fotoğraf kareleriyle ölümsüzleştirmek isteyen çiftler için hazırlanan “Gelin Faytonu” da en çok ilgi gören çekimler arasında yer alıyor.

NOSTALJİK DOĞAL STÜDYO

         Dikmen Vadisi başta olmak üzere Başkent’in birçok parkı çiftlerin fotoğraf çekimleri için adres olurken, Altınpark’ta da Ankara Büyükşehir Belediyesi “Faytonlu’’ çekim hizmetini ücretsiz olarak sunuyor.

         Altınpark’ın rengarenk çiçeklerle donatılmış Japon Bahçesi dahil yemyeşil ağaçlar arasında dış çekimlerini zenginleştiren çiftler, çocuklarına bırakacakları birbirinden güzel düğün hatırasına da kavuşmuş oluyor.

RANDEVUYLA ÇEKİM

         Her türlü detayın en ince ayrıntısına kadar düşünüldüğü faytonlu dış çekimler için öncelikli olarak çiftlerin, “444 06 27 - (2325)” numaralı hat aracılığıyla ANFA A.Ş’den randevu alması gerekiyor.

        Pazartesi günü hariç haftanın 6 günü 10.00 ile 18.00 saatleri arasında yaklaşık 1 saat süren bir hizmetten isteyen her gelin ve damat adayı yararlanabiliyor.

GENÇ ÇİFTLERE İLK HEDİYELERİ BAŞKAN TUNA’DAN…

         Dış çekim için Altınpark’a gelen gelin ve damat, Ankara Evi’nin önünden golf aracıyla alınarak kendilerine özel olarak belirlenmiş iki ayrı durağa götürülüyor.

          İlk durak olarak belirlenen Japon bahçesinde’’ birbirinden renkli çiçekler arasında yıllarca hatırasını taşıyacakları fotoğrafları çektiren çiftler, ikinci durak olarak Taş ev gelin odasına” götürülüyor.

          Çekimlerden sonra çiftlere geleneksel Osmanlı şerbeti ikram edilirken, Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Doç. Dr. Mustafa Tuna adına kahve fincanı takımı armağan ediliyor.

“ÖZEL GÜNÜMÜZE ÖZEL KARELER”

           Büyükşehir parklarının fotoğraf çekimleri için güzel bir fikir olduğunu düşündüğünü söyleyen Burak ve Özge Karabenli çifti, sunulan bu hizmetten duydukları memnuniyeti şu sözlerle anlatıyor:

“Altınpark hem yeşil bir alan hem de düz bir zeminde olması nedeniyle çekimlerin daha güzel olmasını elverişli hale getiriyor. Ücretsiz olarak bu hizmetin sunulması bizi mutlu etti. Tüm görevliler bize yardımcı oldu. Bu mutlu günümüzü bizimle paylaştıkları için ve bu imkanı sağladıkları için Belediye Başkanımız Mustafa Tuna’ya teşekkür ediyoruz.”

Nostalji kokan dış çekimlerden etkilendiklerini belirten bir başka çift Haydar ve Tuğçe Çavgın çifti de düşüncelerini, “Düğün anılarımızda Altınpark’ın doğal güzelliğini yaşatmak için öncelikle burayı seçtik. Tüm personelin yardımıyla çekimlerimizi yaptık. Bu özel günü ölümsüzleştirmek amacıyla ücretsiz olarak uygulanan bu hizmetten çok memnun kaldık. Emeği geçen yetkililere teşekkür ediyoruz’’ sözleriyle dile getiriyor.

 

HABERE AİT RESİMLER


BU HABERİ OKUYANLAR BUNLARI DA OKUDU

ANKET

Yeni İnternet Sitemizi Beğendiniz mi?

NAMAZ VAKİTLERİ
yukarı çık