Başkan Albayrak 30 Ağustos Zafer Bayramı Etkinliklerine Katıldı

Tekirdağ Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Albayrak 30 Ağustos Zafer Bayramı etkinlikleri kapsamında düzenlenen Atatürk Anıtı'na Çelenk Sunma Törenine katıldı.Süleymanpaşa ilçesindeki Valilik Binası önünde gerçekleşen etkinlikte Başkan Kadir Albayrak'ın yanı sıra Tekirdağ Valisi Mehmet Ceylan, CHP Tekirdağ Milletvekilleri İlhami Özcan Aygun ve Candan Yüceer, İyi Parti Tekirdağ Milletvekili Enez Kaplan, Ak Parti Tekirdağ Milletvekili Mustafa Yel, Garnizon Komutanı Topçu Kurmay Albay Selçuk Kubilay Karslı ve diğer protokol üyeleri de yer aldı.Saygı Duruşu ve İstiklal Marşı'nın okunması ile başlayan tören Atatürk Anıtı'na çelenk sunulması ve yapılan konuşmaların ardından son buldu.30 Ağustos Zafer Bayramı'nın 96. yılı kutlama etkinlikleri, çelenk sunma törenin ardından Tekirdağ Valisi Mehmet Ceylan'ın makamında gerçekleşen Tebrikat Töreni ve Orduevi Önünde gerçekleşen resmi geçit töreni ile devam etti. Tüm protokol üyelerinin hazır bulunduğu 30 Ağustos Zafer Bayramı Geçit Töreni, Türk Silahlı Kuvvetlere bağlı birliklerin geçişinin ardından son buldu.

Başkan Albayrak 30 Ağustos Zafer Bayramı Etkinliklerine Katıldı
  • 30 Ağustos 2018, Perşembe 0:00

Tekirdağ Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Albayrak 30 Ağustos Zafer Bayramı etkinlikleri kapsamında düzenlenen Atatürk Anıtı'na Çelenk Sunma Törenine katıldı.

Süleymanpaşa ilçesindeki Valilik Binası önünde gerçekleşen etkinlikte Başkan Kadir Albayrak'ın yanı sıra Tekirdağ Valisi Mehmet Ceylan, CHP Tekirdağ Milletvekilleri İlhami Özcan Aygun ve Candan Yüceer, İyi Parti Tekirdağ Milletvekili Enez Kaplan, Ak Parti Tekirdağ Milletvekili Mustafa Yel, Garnizon Komutanı Topçu Kurmay Albay Selçuk Kubilay Karslı ve diğer protokol üyeleri de yer aldı.

Saygı Duruşu ve İstiklal Marşı'nın okunması ile başlayan tören Atatürk Anıtı'na çelenk sunulması ve yapılan konuşmaların ardından son buldu.

30 Ağustos Zafer Bayramı'nın 96. yılı kutlama etkinlikleri, çelenk sunma törenin ardından Tekirdağ Valisi Mehmet Ceylan'ın makamında gerçekleşen Tebrikat Töreni ve Orduevi Önünde gerçekleşen resmi  geçit töreni ile devam etti. Tüm protokol üyelerinin hazır bulunduğu 30 Ağustos Zafer Bayramı Geçit Töreni, Türk Silahlı Kuvvetlere bağlı birliklerin geçişinin ardından son buldu.

HABERE AİT RESİMLER


BU HABERİ OKUYANLAR BUNLARI DA OKUDU

ANKET

Yeni İnternet Sitemizi Beğendiniz mi?

NAMAZ VAKİTLERİ
yukarı çık