BAŞKAN TÜRKMEN , ALTUNİZADE SİTE 61'İ ZİYARET ETTİ

Üsküdar Belediye Başkanı Hilmi Türkmen'in site ziyaretlerinin bu haftaki adresi Altunizade Mahallesi'nde bulunan Site 61 oldu.

BAŞKAN TÜRKMEN , ALTUNİZADE SİTE 61'İ ZİYARET ETTİ
  • 20 Aralık 2018, Perşembe 15:25

Üsküdar Belediye Başkanı Hilmi Türkmen'in site ziyaretlerinin bu haftaki adresi Altunizade Mahallesi'nde bulunan Site 61 oldu.

Üsküdar Belediye Başkanı Hilmi Türkmen, site sakinlerini öncelikle Valide Sultan Gemisi'ne davet ederek başladığı konuşmasında; "Üsküdarımıza onlarca eser kazandırdık. Bunlardan bir tanesi de Valide Sultan Gemisi, sizleri gemimize davet ediyoruz. Tamamen ücretsiz aynı zamanda belediyemize ait araçlarla evinizden alınıp, evinize tekrar bırakılıyorsunuz.” diye konuştu.

Başkan Türkmen, geçtiğimiz günlerde Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın katılımlarıyla gerçekleştirilen toplu açılış töreninden ve açılışı gerçekleşen Nakkaştepe Millet Bahçesi, Nevmekân Sahil, Engelsiz Yaşam Merkezi, Bilim Üsküdar gibi önemli projelerden de bahsetti.

Başkan Türkmen, "Bizleri o güzel günde yalnız bırakmadığınız için teşekkür ederiz. Güzel ve çok önemli bir tören ile İstanbul'da hatta Türkiye'de örneği bulunmayan projelerimizin açılışını yaptık. Nakkaştepe Millet Bahçesini herkesin gidip görmesi gerekiyor. Ailece vakit geçirebileceğiniz devasa, muhteşem bir manzara ile sizleri bekliyor. Nevmekân Sahil'i ise adeta gençlerimize tahsis ettik. Millet Kıraathanemiz aynı zamanda 24 saat açık bir kütüphane. İkramlarımız bulunuyor." diye konuştu.

Engelsiz Yaşam Merkezi ve Bilim Üsküdar'dan da bahseden Başkan Türkmen'in katıldığı çay eşliğinde ve sohbet havasında geçen buluşmadaTürkmen, konuşmasının ardından site sakinlerinin sorularını tek tek cevapladı.

 

HABERE AİT RESİMLER


BU HABERİ OKUYANLAR BUNLARI DA OKUDU

ANKET

Yeni İnternet Sitemizi Beğendiniz mi?

NAMAZ VAKİTLERİ
yukarı çık