solyanreklam
sagreklam

ZABITA TEŞKİLATININ ÇALIŞMALARI ANLATILDI

ZABITA TEŞKİLATININ ÇALIŞMALARI ANLATILDI

ZABITA TEŞKİLATININ ÇALIŞMALARI ANLATILDI
  • 04 Eylül 2018, Salı 0:00

Eskişehir Büyükşehir Belediyesi Zabıta Daire Başkanı Aykut Hamzaçebi, Zabıta Teşkilatı'nın kuruluşunun 192. yılı nedeniyle yapılacak etkinlikler ve Zabıta teşkilatının görevleri hakkında basın toplantısı düzenledi.

Zabıta Teşkilatı'nın kuruluşunun 192. yılı nedeniyle yapılacak etkinlikler ve Zabıta Teşkilatının çalışmaları hakkında bilgi vermek amacıyla, Eskişehir Büyükşehir Belediyesi Zabıta Daire Başkanı Aykut Hamzaçebi, basın toplantısı düzenledi. Hamzaçebi, Odunpazarı ve Tepebaşı ilçe belediyeleri Zabıta personelinin de katıldığı toplantıda, Zabıta Teşkilatlarının sokakta ve tüm yaşam alanlarında kentin huzur, sağlık ve düzeninin sağlanmasıyla görevli yerel yönetimlerin vitrini olduğunu söyledi. Hamzaçebi, "Hizmet anlayışımız insana odaklı, çevreye duyarlı bir doğrultuda devam etmektedir. Kent yönetimi bir ekip işidir. Eskişehir Büyükşehir Belediyesi Zabıta Daire Başkanlığı ve ilçe Zabıta teşkilatlarımız bu sorumluluğun bilincinde olup, Eskişehir ve Eskişehirliler için titizlikle çalışmaktadır. Zabıta şehrimizin tertip ve düzeninden tutun, şehir hayatındaki huzur ve güvenliğe kadar pek çok başlığın altında sıralanan görev alanlarında hemşerilerimizin hayatının her anında yer alır. Aynı zamanda şehir turizminin gönüllü ve görünmeyen neferidir zabıta. Tüm çabaları aynı zamanda şehrin güzelliğine ve estetik görüntüsüne, doğal yapısına ve kültürel zenginliğinin korunmasına hizmet eder." dedi.

Zabıta ekiplerinin çalışmalarını anlatan Hamzaçebi, Zabıta Haftası'nın tüm Zabıta Teşkilatına hayırlı olmasını dilerken tüm vatandaşların gönüllü bir zabıta olması istediklerini ifade etti.

HABERE AİT RESİMLER


BU HABERİ OKUYANLAR BUNLARI DA OKUDU

SON DAKİKA HABERLER

ANKET

Yeni İnternet Sitemizi Beğendiniz mi?

NAMAZ VAKİTLERİ
yukarı çık