solyanreklam
sagreklam

Zabıta Memurları İçin Yemin Töreni Düzenlendi

Aday memurluk sürecini başarı ile tamamlayan 19 zabıta memuru için yemin töreni düzenlendi.Tekirdağ Büyükşehir Belediyesi Ulaşım Dairesi Başkanlığı Toplantı Salonunda düzenlenen yemin törenine Tekirdağ Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreter Yardımcısı Fatih Ünsal, İnsan Kaynakları ve Eğitim Dairesi Başkan V. Recai Suvari, Zabıta Dairesi Başkanı Hasan Bayram, Ulaşım Dairesi Başkanı Erdin Eral ve şube müdürleri katıldı.Yükseköğretim Kurulu Öğrenci Seçme ve Yerleştirme Merkezi tarafından yapılan 2016/2 KPSS sınavı yerleştirme sonucuna göre, Tekirdağ Büyükşehir Belediye Başkanlığına aday memur olarak atanan Zabıta Memuru personelinin adaylık devresi içinde verilen? Temel, Hazırlayıcı ve Staj Eğitimleri'ne katılarak başarılı olduğu özlük ve disiplin dosyası üzerinde yapılan incelemede görüldüğünden asli memurluğa atanması sonucunda düzenlenen törende, saygı duruşunda bulunulması ve İstiklal Marşı'nın okunmasının ardından Genel Sekreter Yardımcısı Fatih Ünsal konuşma yaptı. Tören, yemin edilmesi, Atatürk rozetlerinin takdimi ve yemin belgelerinin imzalanması ile son buldu.

Zabıta Memurları İçin Yemin Töreni Düzenlendi
  • 26 Temmuz 2018, Perşembe 0:00

Aday memurluk sürecini başarı ile tamamlayan 19 zabıta memuru için yemin töreni düzenlendi.

Tekirdağ Büyükşehir Belediyesi Ulaşım Dairesi Başkanlığı Toplantı Salonunda düzenlenen yemin törenine Tekirdağ Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreter Yardımcısı Fatih Ünsal, İnsan Kaynakları ve Eğitim Dairesi Başkan V. Recai Suvari, Zabıta Dairesi Başkanı Hasan Bayram, Ulaşım Dairesi Başkanı Erdin Eral ve şube müdürleri katıldı.

Yükseköğretim Kurulu Öğrenci Seçme ve Yerleştirme Merkezi tarafından yapılan 2016/2 KPSS sınavı yerleştirme sonucuna göre, Tekirdağ Büyükşehir Belediye Başkanlığına aday memur olarak atanan Zabıta Memuru personelinin adaylık devresi içinde verilen' Temel, Hazırlayıcı ve Staj Eğitimleri'ne katılarak başarılı olduğu özlük ve disiplin dosyası üzerinde yapılan incelemede görüldüğünden asli memurluğa atanması sonucunda düzenlenen törende, saygı duruşunda bulunulması ve İstiklal Marşı'nın okunmasının ardından Genel Sekreter Yardımcısı Fatih Ünsal konuşma yaptı. Tören, yemin edilmesi, Atatürk rozetlerinin takdimi ve yemin belgelerinin imzalanması ile son buldu.

HABERE AİT RESİMLER


BU HABERİ OKUYANLAR BUNLARI DA OKUDU

SON DAKİKA HABERLER

ANKET

Yeni İnternet Sitemizi Beğendiniz mi?

NAMAZ VAKİTLERİ
yukarı çık