solyanreklam
sagreklam

“YILDIZTEPE PROJESİNİN TEMELLERİ ÇOK YAKINDA ATILIYOR”

“YILDIZTEPE PROJESİNİN TEMELLERİ ÇOK YAKINDA ATILIYOR”

“YILDIZTEPE PROJESİNİN TEMELLERİ ÇOK YAKINDA ATILIYOR”
  • 03 Ekim 2016, Pazartesi 0:00

Barışın ve Kardeşliğin Başkenti Mudanya’nın vizyonunu değiştirecek olan, Mudanya Belediye Başkanı Hayri Türkyılmaz’ın en çok önemsediği projeler arasında yer alan Yıldıztepe Sosyal Yaşam Merkezi Projesi’nde son çalışmalar gerçekleştiriliyor.

Haziran ayında ikincisi gerçekleşen “Yıldıztepe Sosyal Yaşam Merkezi Vizyon Geliştirme Çalıştayı’nın hazırlanan raporları Mudanya Belediye Başkanı Hayri Türkyılmaz’a sunuldu. Belediye Başkan Yardımcıları Metin Şen ve Hakan Karademir’in de hazır bulunduğu değerlendirme toplantısında, Uludağ Üniversitesi Mimarlık Fakültesi Bina Anabilim Dalı Başkanı Doç. Dr. Tülin Vural Aslan ile Mimarlık Fakültesi Öğretim Görevlileri Yrd. Doç. Dr. Sibel Polat ve Dr. Çiğdem Yücel sunumlarını gerçekleştirdiler.
PROJE SON ŞEKLİNİ ALIYOR
Hazırlanan rapor ve proje çalışmaları hakkında üniversite görevlilerinden bilgiler alan Başkan Türkyılmaz, projenin son şeklini aldığını ve kısa zamanda temellerinin atılacağının müjdesini verdi. “Mudanya’nın ve Türkiye’nin en güzel ve değerli yerlerinden biri olan Yıldıztepe’ye hayat verecek projemiz hayata geçtiğinde bölgemizin değeri kat be kat artacak” diyen Türkyılmaz, “Yıldıztepe projemizde son çalışmaları bilimin ışığında hocalarımızla birlikte sürdürüyoruz. Projemiz son şeklini alıyor. Kısa zaman içerisinde de temellerini atmayı düşünüyoruz” ifadelerini kullandı. 

HABERE AİT RESİMLER


BU HABERİ OKUYANLAR BUNLARI DA OKUDU

SON DAKİKA HABERLER

ANKET

Yeni İnternet Sitemizi Beğendiniz mi?

NAMAZ VAKİTLERİ
yukarı çık