solyanreklam
sagreklam

YILDIZTEPE PROJESİ SON ŞEKLİNİ ALIYOR

YILDIZTEPE PROJESİ SON ŞEKLİNİ ALIYOR

YILDIZTEPE PROJESİ SON ŞEKLİNİ ALIYOR
  • 08 Nisan 2016, Cuma 0:00

Barışın ve Kardeşliğin Başkenti Mudanya’nın vizyonunu değiştirecek olan Yıldıztepe projesinin değerlendirme toplantısı gerçekleşti.

Mart ayının ilk haftası Uğur Mumcu Kültür Merkezi’nde gerçekleşen “Yıldıztepe Sosyal Yaşam Merkezi Vizyon Geliştirme Çalıştayı’nın hazırlanan raporları Mudanya Belediye Başkanı Hayri Türkyılmaz’a sunuldu. Belediye Başkan Yardımcılar Metin Şen ve Hakan Karademir’in de hazır bulunduğu değerlendirme toplantısında, Uludağ Üniversitesi Mimarlık Fakültesi Bina Anabilim Dalı Başkanı Doç. Dr. Tülin Vural Aslan ile Mimarlık Fakültesi Öğretim Görevlileri Yrd. Doç. Dr. Sibel Polat ve Dr. Çiğdem Yücel sunumlarını gerçekleştirdiler.
PROJE SON ŞEKLİNİ ALIYOR
Hazırlanan rapor ve proje çalışmaları hakkında üniversite görevlilerinden bilgiler alan Başkan Türkyılmaz, avan projenin geliştirilmesi sürecinin devam ettiğini söyledi. Bilgilendirme toplantısında projenin son şekillerinin anlatıldığını da belirten Türkyılmaz, “Mudanya’mız ve ülkemizin en güzel ve değerli yerlerinden biri olan Yıldıztepe’ye hayat verecek projemiz hayata geçtiğinde bölgemizin değeri kat be kat artacak.  Mudanya’mızı marka haline getirecek olan projemizde çalışmalarımız bilimin ışığında devam ediyor” dedi. KILIÇDAROĞLU’NA SUNULACAK
Mayıs ayı sonunda ikinci çalıştay toplantısının da yapılacağını sözlerine ekleyen Türkyılmaz, “Mayıs ayının ortalarında Genel Başkanımız Kemal Kılıçdaroğlu’nu Mudanya’da ağırlayarak, projelerimizin açılışlarını gerçekleştireceğiz. Yıldıztepe projemizin de son halini Mayıs ayına yetiştirmek için hocalarımızdan ricada bulunduk. Genel Başkanımızla birlikte bu projemizin tanıtımını gerçekleştirmek istiyoruz” ifadelerini kullandı.    

HABERE AİT RESİMLER


BU HABERİ OKUYANLAR BUNLARI DA OKUDU

SON DAKİKA HABERLER

ANKET

Yeni İnternet Sitemizi Beğendiniz mi?

NAMAZ VAKİTLERİ
yukarı çık