solyanreklam
sagreklam

Uncubozköy Mahallesi'ne Yağmursuyu Hattı

MASKİ Genel Müdürlüğü, Yunusemre ilçesine bağlı Uncubozköy Mahallesi’ndeki 5507 sokak ve çevresinde yağışlı havalarda meydana gelen taşkın sorununu ortadan kaldırmak içi...

Uncubozköy Mahallesi'ne Yağmursuyu Hattı
  • 10 Ağustos 2018, Cuma 15:35

MASKİ Genel Müdürlüğü, Yunusemre ilçesine bağlı Uncubozköy Mahallesi’ndeki 5507 sokak ve çevresinde yağışlı havalarda meydana gelen taşkın sorununu ortadan kaldırmak için yağmursuyu hattı döşeme çalışmasına başladı.

Manisa Su ve Kanalizasyon İdaresi (MASKİ) Genel Müdürlüğü, il genelinde yağışlı havalarda su taşkını ve birikintisi olmaması için altyapı çalışmalarına devam ediyor. Bu kapsamda, Kanalizasyon Dairesi Başkanlığı, Yunusemre ilçesine bağlı Uncubozköy Mahallesi’nde yaşayan Cevdet Cömert adlı vatandaşın talebi üzerine 5507. Sokakta yağmursuyu hattı döşeme çalışmasına başladı. Yağışlı havalarda su birikintisi ve taşkınları döşenen hat sayesinde ortadan kalkmış olacak.
“Büyükşehir Belediyemiz ve MASKİ, vatandaşın yanında olduğunu hissettiriyor”
MASKİ Genel Müdürlüğü’nce mahallenin mağduriyetinin giderileceği içim memnun olduklarını belirten mahalle sakini Cevdet Cömert, “Yağışlı havalarda yağmursuları mahallemizde su birikintilerine ve taşkınlarına neden oluyordu. Bu durumu MASKİ’ye bildirdik. Sağ olsunlar derdimize çare olmak için hat döşeme çalışmasını başlattılar. Vatandaşların sorunlarına karşı ilgi ve alakalı oldukları için Manisa Büyükşehir Belediye Başkanımız Cengiz Ergün ve MASKİ Genel Müdürümüz Yaşar Coşkun’a teşekkür ederim. Çalışmalarında başarılar dilerim” dedi.

HABERE AİT RESİMLER


BU HABERİ OKUYANLAR BUNLARI DA OKUDU

SON DAKİKA HABERLER

ANKET

Yeni İnternet Sitemizi Beğendiniz mi?

NAMAZ VAKİTLERİ
yukarı çık