solyanreklam
sagreklam

Tütenli'nin Sondajı Devreye Alındı

MASKİ Genel Müdürlüğü, Akhisar ilçesine bağlı Tütenli Mahallesi’nde açmış olduğu içme suyu sondajının depo ve elektrik bağlantılarını yaparak faaliyete aldı.Manisa Su ve...

Tütenli'nin Sondajı Devreye Alındı
  • 06 Ağustos 2018, Pazartesi 14:07

MASKİ Genel Müdürlüğü, Akhisar ilçesine bağlı Tütenli Mahallesi’nde açmış olduğu içme suyu sondajının depo ve elektrik bağlantılarını yaparak faaliyete aldı.

Manisa Su ve Kanalizasyon İdaresi (MASKİ) Genel Müdürlüğü, mahallelerde ortaya çıkan su ihtiyaçlarına kısa sürede çözüm üretiyor. Bu kapsamda, İçme Suyu Dairesi Başkanlığı tarafından yürütülen çalışmalar sonrasında Akhisar ilçesine bağlı Tütenli Mahallesi’ne bir sondaj kuyusu kazandırıldı. Saniyede 12 litre verim elde edilen sondaj, döşenen terfi hattı ile içme suyu deposuna bağlandı. Elektrik bağlantısının da yapıldığı sondajdan hanelere su verilmeye başlandı. Yürütülen çalışma ile Tütenli’nin içme suyu ihtiyacı karşılanmış oldu.
“Çalışmalardan memnunuz”
Tütenli Mahalle Muhtarı Halil İbrahim İnci, “Çalışmalardan memnunuz. Eskiden mahallenin yarısına su geliyordu, yarısına gelmiyordu. Mahallemize verimi oldukça yüksek bir sondaj kuyusu kazandırıldı. Manisa Büyükşehir Belediye Başkanı Cengiz Ergün’den ve MASKİ Genel Müdürü Yaşar Coşkun’dan Allah razı olsun” dedi.

HABERE AİT RESİMLER


BU HABERİ OKUYANLAR BUNLARI DA OKUDU

SON DAKİKA HABERLER

ANKET

Yeni İnternet Sitemizi Beğendiniz mi?

NAMAZ VAKİTLERİ
yukarı çık