solyanreklam
sagreklam

TEMEL İŞ SAĞLIĞI VE GÜVENLİĞİ SEMİNERİ TAMAMLANDI

TEMEL İŞ SAĞLIĞI VE GÜVENLİĞİ SEMİNERİ TAMAMLANDI

TEMEL İŞ SAĞLIĞI VE GÜVENLİĞİ SEMİNERİ TAMAMLANDI
  • 04 Ağustos 2018, Cumartesi 16:28

Van Büyükşehir Belediyesi bünyesinde çalışan İŞ-KUR personeline verilen “Temel İş Sağlığı ve Güvenliği Eğitimi” semineri tamamlandı. 

Büyükşehir Belediyesi Sağlık İşleri Daire Başkanlığı İş Sağlığı ve Güvenliği Şube Müdürlüğü tarafından, Toplum Yararına Çalışma Programı (TYÇP) kapsamında İŞ-KUR üzerinden Büyükşehir Belediyesinde istihdam edilen 420 personele “Temel İş Sağlığı ve Güvenliği Eğitimi” semineri verildi. 

İş Sağlığı ve Güvenliği Şube Müdürü Ayhan Taşkın ve İş Güvenliği Uzmanı Sibel Dicle tarafından Kadın ve Aile Merkezi konferans salonunda verilen eğitimlerde katılımcılara çalışma mevzuatı, çalışanların yasal hak ve sorumlulukları, işyeri temizliği, iş düzeni, iş kazası ile meslek hastalığından doğan hukuki sonuçlar, işyerinde ki tehlikeler hakkında bilgiler aktarıldı. 

Yapılan eğitim seminerinde birçok konu hakkında bilgilendirildiklerini belirten İŞ-KUR personeli “Seminer oldukça yararlı geçti. Kurum hakkında birçok yeni bilgiyi öğrendik. Bundan sonra çalıştığımız birimlere daha faydalı olacağımıza inanıyoruz” dedi.

HABERE AİT RESİMLER


BU HABERİ OKUYANLAR BUNLARI DA OKUDU

SON DAKİKA HABERLER

ANKET

Yeni İnternet Sitemizi Beğendiniz mi?

NAMAZ VAKİTLERİ
yukarı çık