solyanreklam
sagreklam

Tekulaş'a Ait Toplu Taşıma Araçlarında Para ile Biniş Dönemi Sona Eriyor

1 Ekim 2018 tarihinden itibaren Tekirdağ Büyükşehir Belediyesi iştiraki olan Tekulaş A. Ş. tarafından işletilen toplu taşıma araçlarında para ile biniş dönemi sona eriyor.Tekirdağ Büyükşehir Belediyesi Ulaşım Dairesi Başkanlığı'ndan konu ile ilgili yapılan açıklamada "Hayrabolu- Süleymanpaşa, Muratlı-Süleymanpaşa, Süleymanpaşa-Çorlu, Saray-Çorlu, Süleymanpaşa- Marmaraereğlisi Velimeşe-Çorlu hatlarında toplu taşıma hizmeti verilen araçlara, 1 Ekim 2018 tarihinden itibaren para ile biniş yapılmayacaktır. Vatandaşlarımızın mağdur olmamaları için Tekulaş A.Ş tarafından işletilen akıllı kart satış ve dolum noktalarından, toplu taşımada kullanacakları akıllı kartlarını temin etmeleri gerekmektedir.Kamuoyunun bilgisine sunarız." ifadelerine yer verildi.

Tekulaş'a Ait Toplu Taşıma Araçlarında Para ile Biniş Dönemi Sona Eriyor
  • 31 Ağustos 2018, Cuma 0:00

1 Ekim 2018 tarihinden itibaren Tekirdağ Büyükşehir Belediyesi iştiraki olan Tekulaş A. Ş. tarafından işletilen toplu taşıma araçlarında para ile biniş dönemi sona eriyor.

Tekirdağ Büyükşehir Belediyesi Ulaşım Dairesi Başkanlığı'ndan konu ile ilgili yapılan açıklamada "Hayrabolu- Süleymanpaşa, Muratlı-Süleymanpaşa, Süleymanpaşa-Çorlu, Saray-Çorlu, Süleymanpaşa- Marmaraereğlisi Velimeşe-Çorlu hatlarında toplu taşıma hizmeti verilen araçlara, 1 Ekim 2018 tarihinden itibaren para ile biniş yapılmayacaktır. Vatandaşlarımızın mağdur olmamaları için Tekulaş A.Ş tarafından işletilen akıllı kart satış ve dolum noktalarından, toplu taşımada kullanacakları akıllı kartlarını temin etmeleri gerekmektedir.Kamuoyunun bilgisine sunarız." ifadelerine yer verildi.


BU HABERİ OKUYANLAR BUNLARI DA OKUDU

SON DAKİKA HABERLER

ANKET

Yeni İnternet Sitemizi Beğendiniz mi?

NAMAZ VAKİTLERİ
yukarı çık