solyanreklam
sagreklam

TEKİRDAĞ BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİNDEN ESNAF SANATKARLAR ODALARI BİRLİĞİNE ZİYARET

Tekirdağ Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreter Yardımcısı Fatih Ünsal, Zabıta Daire Başkanı Hasan Bayram ile beraber kutlanmakta olan Ahilik Haftası nedeniyle Tekirdağ Esnaf Sanatkârlar Odaları Birliğini ziyaret etti. Birlik Başkanı Sami Kayın ile görüşerek ahilik haftasını kutlayan ve birliğin çalışmaları hakkında bilgiler alan Ünsal ve Bayram Tekirdağ Büyükşehir Belediyesinin yaptığı çalışmalarla ilgili bilgiler verdiler ve Büyükşehir Belediyesi olarak esnafın her zaman yanında olduklarını dile getirdiler. Ziyaretten memnunluk duyduğunu belirten Tekirdağ Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği Başkanı Sami Kayın Tekirdağ Büyükşehir Belediyesinin çalışmalarında başarılar diledi.

TEKİRDAĞ BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİNDEN ESNAF SANATKARLAR ODALARI BİRLİĞİNE ZİYARET
  • 20 Eylül 2018, Perşembe 0:00

Tekirdağ Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreter Yardımcısı Fatih Ünsal, Zabıta Daire Başkanı Hasan Bayram ile beraber kutlanmakta olan Ahilik Haftası nedeniyle Tekirdağ Esnaf Sanatkârlar Odaları Birliğini ziyaret etti.

Birlik Başkanı Sami Kayın ile görüşerek ahilik haftasını kutlayan ve  birliğin çalışmaları hakkında bilgiler alan Ünsal ve Bayram Tekirdağ Büyükşehir Belediyesinin yaptığı çalışmalarla ilgili bilgiler verdiler ve Büyükşehir Belediyesi olarak esnafın her zaman yanında olduklarını dile getirdiler.

Ziyaretten memnunluk duyduğunu belirten Tekirdağ Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği Başkanı Sami Kayın Tekirdağ Büyükşehir Belediyesinin çalışmalarında başarılar diledi.


BU HABERİ OKUYANLAR BUNLARI DA OKUDU

SON DAKİKA HABERLER

ANKET

Yeni İnternet Sitemizi Beğendiniz mi?

NAMAZ VAKİTLERİ
yukarı çık