solyanreklam
sagreklam

Tekirdağ Büyükşehir Belediyesinde Bayramlaşma Etkinliği Yapıldı

Tekirdağ Büyükşehir Belediyesi personeli düzenlenen etkinlikte bayramlaştı.Süleymanpaşa ilçesindeki Özdemirler Düğün Salonunda gerçekleşen bayramlaşma törenine Tekirdağ Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Albayrak, Genel Sekreter Yardımcıları Mehmet Zeki Gürcün, Dr. Kaan Gaytancıoğlu, TESKİ Genel Müdürü Dr. Şafak Başa, Başkan Danışmanları Şeref Çetin, TESKİ Genel Müdür Yardımcıları, Büyükşehir Belediyesi ve TESKİ'nin Daire Başkanları ve personeli katıldı."EMEKLERİNİZDEN DOLAYI TEŞEKKÜR EDİYORUM"Törende konuşmasını yapmak üzere kürsüye davet edilen Tekirdağ Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Albayrak " Bu 10'uncu bayramlaşmamız. İlk günden bugüne baktığımızda nerden nereye geldiğimizi çok iyi görüyoruz. Şu bir gerçek ki; bu dönem çalışanlarımız için çok bereketli olmuştur. Tekirdağ'ın, yeni kurulan diğer büyükşehirlerle mukayese edildiği zaman iyi bir yere geldiğini görüyorsunuz. Eksikliklerimiz tabi ki vardır ama göreceksiniz Tekirdağ ikinci ve üçüncü dönemlerinde Türkiye'de kendini daha da iyi gösterecektir. Bu mutluluk ve gururda sizin payınız büyüktür. Ben bir kez daha emeklerinden dolayı tüm çalışanlarımıza teşekkür ediyorum. Bundan sonra da başarılarınız devamını diliyorum. Tatil dönüşü aynı tempo ile hatta daha da fazla çalışmaya devam edeceğiz. Ben bu duygularla sizin ve ailenizin Kurban Bayramınızı kutluyorum, Müslüman alemine barış ve kardeşlik getirmesini diliyorum" dedi.Başkan Kadir Albayrak konuşmasının ardından genel sekreter yardımcıları, başkan danışmanları ve daire başkanları ile birlikte büyükşehir personeliyle tek tek tokalaşarak bayramlaştı.

Tekirdağ Büyükşehir Belediyesinde Bayramlaşma Etkinliği Yapıldı
  • 17 Ağustos 2018, Cuma 0:00

Tekirdağ Büyükşehir Belediyesi personeli düzenlenen etkinlikte bayramlaştı.

Süleymanpaşa ilçesindeki Özdemirler Düğün Salonunda gerçekleşen bayramlaşma törenine Tekirdağ Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Albayrak, Genel Sekreter Yardımcıları Mehmet Zeki Gürcün, Dr. Kaan Gaytancıoğlu, TESKİ Genel Müdürü Dr. Şafak Başa, Başkan Danışmanları Şeref Çetin, TESKİ Genel Müdür Yardımcıları, Büyükşehir Belediyesi ve TESKİ'nin Daire Başkanları ve personeli katıldı.

"EMEKLERİNİZDEN DOLAYI TEŞEKKÜR EDİYORUM"

Törende konuşmasını yapmak üzere kürsüye davet edilen Tekirdağ Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Albayrak " Bu 10'uncu bayramlaşmamız. İlk günden bugüne baktığımızda nerden nereye geldiğimizi çok iyi görüyoruz. Şu bir gerçek ki; bu dönem çalışanlarımız için çok bereketli olmuştur. Tekirdağ'ın, yeni kurulan diğer büyükşehirlerle mukayese edildiği zaman iyi bir yere geldiğini görüyorsunuz. Eksikliklerimiz tabi ki vardır ama göreceksiniz Tekirdağ ikinci ve üçüncü dönemlerinde Türkiye'de kendini daha da iyi gösterecektir. Bu mutluluk ve gururda sizin payınız büyüktür. Ben bir kez daha emeklerinden dolayı tüm çalışanlarımıza teşekkür ediyorum. Bundan sonra da başarılarınız devamını diliyorum. Tatil dönüşü aynı tempo ile hatta daha da fazla çalışmaya devam edeceğiz. Ben bu duygularla sizin ve ailenizin Kurban Bayramınızı kutluyorum, Müslüman alemine barış ve kardeşlik getirmesini diliyorum" dedi.

Başkan Kadir Albayrak konuşmasının ardından genel sekreter yardımcıları, başkan danışmanları ve daire başkanları ile birlikte büyükşehir personeliyle tek tek tokalaşarak bayramlaştı. 

HABERE AİT RESİMLER


BU HABERİ OKUYANLAR BUNLARI DA OKUDU

SON DAKİKA HABERLER

ANKET

Yeni İnternet Sitemizi Beğendiniz mi?

NAMAZ VAKİTLERİ
yukarı çık