solyanreklam
sagreklam

ŞİLE YOLU AYDINLATILIYOR

ŞİLE YOLU AYDINLATILIYOR

ŞİLE YOLU AYDINLATILIYOR
  • 07 Ağustos 2018, Salı 7:47

Çekmeköy Belediye Başkanı Ahmet Poyraz’ın, vatandaşlardan gelen talepler doğrultusunda AYEDAŞ ile görüşmesi sonucunda Şile yolu Nişantepe - Ömerli mevki aydınlatılıyor.

Çekmeköy Belediye Başkanı Ahmet Poyraz’ın, Şile yolunda sokak lambaları olmayan mevkiler için AYEDAŞ ile yaptığı görüşmeler sonuç verdi. Başkan Poyraz’ın vatandaşlardan gelen talepler doğrultusunda projelendirdiği çalışmada Şile Yolu’nda Nişantepe Ömerli mevki arasında kalan ve Şile’ye kadar devam edecek bölgede yol aydınlatma çalışmaları başladı. Ömerli kavşağına kurulacak trafo ile sağlanacak aydınlatmalar için otoyol kenarlarına elektrik tesisatları döşeniyor. Çalışmaların kısa sürede tamamlanarak, vatandaşların gece yolculuklarını daha güvenli ortamda yapması amaçlanıyor.

 

 

 

Çekmeköy Belediye Başkanı Ahmet Poyraz konu ile ilgili  şunları söyledi: “İlçemizin içinde ve diğer ilçelerle rahat ulaşımı sağlayan çok güzel yollar ve kavşaklar yapıldı. Göreve geldiğimizde Ömerli Mahallesi’ne otoyoldan küçük bir giriş vardı bugün mahallemizin giriş ve çıkışlarına büyük kavşaklar kazandırdık. Emeği geçen herkesten Allah razı olsun. Bugün de bu bölgedeki yollarımızın, kavşaklarımızın aydınlatılması için büyük bir yatırım yapılıyor. Bu konuda da vatandaşlarımızın sesine kulak veren AYEDAŞ yetkililerine ve bu çalışmada emek veren işçilerimize teşekkür ediyorum.”

 

 


HABERE AİT RESİMLER


BU HABERİ OKUYANLAR BUNLARI DA OKUDU

SON DAKİKA HABERLER

ANKET

Yeni İnternet Sitemizi Beğendiniz mi?

NAMAZ VAKİTLERİ
yukarı çık