solyanreklam
sagreklam

SANCAKTEPE TEM OTOYOLU'NDA YENİ YAN YOLLAR YAPILIYOR

SANCAKTEPE TEM OTOYOLU'NDA YENİ YAN YOLLAR YAPILIYOR

SANCAKTEPE TEM OTOYOLU'NDA YENİ YAN YOLLAR YAPILIYOR
  • 01 Ocak 2000, Cumartesi 0:00

İstanbul Büyükşehir Belediyesi TEM Otoyolu Samandıra Kavşağı ile Sultanbeyli Kavşağı arasındaki yan yollarla trafik rahatlatılıyor.

İstanbul Büyükşehir Belediyesi Sancaktepe'de TEM Otoyolu'nun Samandıra kavşağı ile Sultanbeyli kavşağı arasında trafiği rahatlatmak için 4 km yan yol inşa ediyor. Projede 1 adet Altgeçit, 6 adet üst geçit yapılacak.

ALTGEÇİT; Ataşehir’den gelip Sancaktepe, Sultanbeyli’ye güney yan yoldan devam etmek isteyen vatandaşlara tem otoyolu Samandıra kavşağının altından ulaşım imkanı sağlayacak.

1 ADET ÜSTGEÇİT; (Birinci etap) Sancaktepe ilçesini ikiye ayıran tem otoyolu yapılacak üst geçit ile birbirine bağlanıyor.

5 ADET ÜST GEÇİT; Sancaktepe İlçe merkezine giden yoğun trafikle kesişen TEM yan yolları üst geçitlerle birbirine bağlanacak trafik sıkışıklığı önlenecek.

TEM otoyolu Samandıra TEM yan yolları yapımı kapsamında Samandıra mevkiinde köprü üst geçit montajı yapılacak.

Çalışmalar;

13 ağustos 2018 22:00 ve 14 ağustos 2018 06:00 saatleri arasında ANKARA-İSTANBUL istikametinde,

14 ağustos 2018 22:00 ve 15 ağustos 2018 06:00 saatleri arasında İSTANBUL-ANKARA istikametinde, trafik akışı diğer istikamette BÖLÜNMÜŞ YOLDAN sağlanacak.

ÇALIŞMA yapılan kesimde trafik kontrollü olarak verileceğinden, trafik işaret ve işaretçilerine uyulması hususunda sürücülerin dikkatli olması gerekiyor.


BU HABERİ OKUYANLAR BUNLARI DA OKUDU

SON DAKİKA HABERLER

ANKET

Yeni İnternet Sitemizi Beğendiniz mi?

NAMAZ VAKİTLERİ
yukarı çık