solyanreklam
sagreklam

Salihli Büyükşehir'le Değişimi Yaşadı

Manisa Büyükşehir Belediye Başkanı Cengiz Ergün, Salihli Belediye Başkanı Zeki Kayda’yı makamında ağırladı. Salihli ilçesine kazandırılan hizmetlerden dolayı Başkan Ergü...

Salihli Büyükşehir'le Değişimi Yaşadı
  • 14 Ağustos 2018, Salı 19:23

Manisa Büyükşehir Belediye Başkanı Cengiz Ergün, Salihli Belediye Başkanı Zeki Kayda’yı makamında ağırladı. Salihli ilçesine kazandırılan hizmetlerden dolayı Başkan Ergün’e teşekkür eden Salihli Belediye Başkanı Zeki Kayda, “Manisa Büyükşehir Belediye Başkanımız Sayın Cengiz Ergün’ün vizyonu ile ortak hareket ederek, Salihli ilçemizi yaşanılabilir bir kent haline getirdik. İlçemiz modern ve büyük projeler ile adeta değişim yaşadı. Salihli, Büyükşehir Belediye Başkanımız Sayın Cengiz Ergün’e minnettardır” dedi.

Salihli Belediye Başkanı Zeki Kayda, Manisa Büyükşehir Belediye Başkanı Cengiz Ergün’e ziyaret gerçekleştirdi. Ziyarette Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreteri Aytaç Yalçınkaya da hazır bulundu. Manisa Büyükşehir Belediyesinin Salihli ilçesinin çehresini değiştiren projeler ürettiğini belirten Salihli Belediye Başkanı Zeki Kayda, “Manisa Büyükşehir Belediye Başkanımız Sayın Cengiz Ergün ile ortak hareket ederek, Salihli ilçemizi yaşanılabilir bir kent haline getirdik. İlçemiz modern ve büyük projeler ile adeta değişim yaşadı. Her yaştan kesime hitap eden hizmetlerin bir bir kazandırıldığı Salihli, Büyükşehir Belediye Başkanımız Sayın Cengiz Ergün’e minnettardır” dedi.
Salihli’ye sözümüz vardı”
Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Manisa Büyükşehir Belediye Başkanı Cengiz Ergün de, “Manisa’ya hizmet için buradayız. Salihli’ye ve Salihlili hemşehrilerimize söz vermiştik. Değişim, yenilik ve modern projelerin sözünü vermiştik. Bugün geldiğimiz noktada çok şükür söz verdiğimiz tüm projelerimizi hayata geçirmiş olmanın mutluluğunu yaşıyoruz. Salihli ilçemize kazandırdığımız hizmetlerimiz vatandaşlarımıza hayırlı olsun. Salihli için olsun, diğer tüm ilçelerimiz için olsun proje üretmeye devam ediyoruz” dedi.

HABERE AİT RESİMLER


BU HABERİ OKUYANLAR BUNLARI DA OKUDU

SON DAKİKA HABERLER

ANKET

Yeni İnternet Sitemizi Beğendiniz mi?

NAMAZ VAKİTLERİ
yukarı çık