solyanreklam
sagreklam

RADYO KONTROLLÜ YAT YARIŞLARI TAMAMLANDI

RADYO KONTROLLÜ YAT YARIŞLARI TAMAMLANDI

RADYO KONTROLLÜ YAT YARIŞLARI TAMAMLANDI
  • 14 Ağustos 2018, Salı 0:00

Eskişehir Büyükşehir Belediyesi'nin ev sahipliğinde düzenlenen Türkiye Yelken Federasyonu'nun organize ettiği IOM sınıfı Radyo Kontrollü Yat Yarışları Gençlik ve Spor Bakanlığı Kupası, Sazova Göleti'nde yapılan yarışların ardından gerçekleştirilen kupa töreni ile tamamlandı.

Büyükşehir Belediyesi Sazova Bilim Kültür ve Sanat Parkı, Türkiye Yelken Federasyonu'nun organize ettiği IOM (International One Meter – Uluslararası Bir Metre) sınıfı Radyo Kontrollü Yat Yarışlarına ev sahipliği yaptı. Gençlik ve Spor Bakanlığı Kupası adı altında gerçekleştirilen yarışlarda Adana, Ankara, İstanbul, İzmir, Mersin, Sinop ve Zonguldak'tan gelen 24 sporcu kıyasıya mücadele etti. 2 gün süren 10 adet yarış sonrası en hızlı ilk üç yarışçıya kupa ödülü verildi. Sazova'da gerçekleştirilen ödül töreninde açılış konuşması yapan Başhakem Murat Evlek "IOM sınıfı yat yarışlarını Türkiye'nin en önemli park alanlarından biri olan Sazova'da yönetmekten büyük keyif aldık. Yarışlarımızın organizasyonunda bizlere destek veren Büyükşehir Belediyesine çok teşekkür ederiz." şeklinde konuştu. Yarışma sonunda ilk üç sıraya İstanbul Yelken Kulübü'nden Kaya Dinar (1.), Mustafa Şişmanyazıcı (2.) ve Levend Gürkan (3.) yerleşti.

IOM sınıfı Radyo Kontrollü Yat Yarışlarında mücadele eden sporcular ödüllerini Büyükşehir Belediyesi yetkililerinden aldıktan sonra Sazova Göleti kenarında kurulan standın önünde toplu fotoğraf çektirdiler.

HABERE AİT RESİMLER


BU HABERİ OKUYANLAR BUNLARI DA OKUDU

SON DAKİKA HABERLER

ANKET

Yeni İnternet Sitemizi Beğendiniz mi?

NAMAZ VAKİTLERİ
yukarı çık