Necati Şaşmaz Türel’i ziyaret etti

Necati Şaşmaz Türel’i ziyaret etti

Necati Şaşmaz Türel’i ziyaret etti
  • 26 Temmuz 2018, Perşembe 0:00

Yeni Film Antalya’da çekiliyor.

Türkiye’nin Kurtlar Vadisi dizisiyle Polat Alemdar olarak tanıdığı ünlü oyuncu Necati Şaşmaz, Büyükşehir Belediye Başkanı Menderes Türel’i ziyaret etti. Ziyarette, Şaşmaz’ın
Antalya’da çekimleri başlayacak yeni film projesi üzerine sohbet edildi. Türel, projeyi heyecanla dinlediklerini belirtti ancak detay vermedi.

Kurtlar Vadisi’nin Polat’ı Antalya Büyükşehir Belediye Başkanı Menderes Türel’i ziyaret etti. Türkiye’nin Polat Alemdar olarak tanıdığı ünlü oyuncu Necati Şaşmaz ve ekip arkadaşları Antalya’da çekmeye başladıkları film projelerini Başkan Türel ile paylaştı. Yeni projelerini anlatan Necati Şaşmaz Antalya’yı çok sevdiğini belirterek, Antalya’nın Uluslararası Antalya Film Festivali ile sinema sektörüne verdiği desteğin önemine değindi.

Heyecanla dinledik 
Büyükşehir Belediye Başkanı Menderes Türel de ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirirken,  sosyal medya hesabından Şaşmaz’ın ziyaretini paylaştı. Başkan Türel, yaptığı paylaşımda Şaşmaz’ın yeni projelerini heyecanla dinlediğini belirterek şu ifadeleri kullandı: “Necati Şaşmaz ve arkadaşlarını belediyemizde misafir ettik. Çekimlerini Antalya’da gerçekleştirecekleri yeni projelerini heyecanla dinledik. Yakında kamuoyu ile paylaşacakları projelerinden daha fazla detay vermeyeyim”

HABERE AİT RESİMLER


BU HABERİ OKUYANLAR BUNLARI DA OKUDU

ANKET

Yeni İnternet Sitemizi Beğendiniz mi?

NAMAZ VAKİTLERİ
yukarı çık