solyanreklam
sagreklam

Alanya Dim Grup Yoluna Sıcak Asfalt

Alanya Dim Grup Yoluna Sıcak Asfalt

Alanya Dim Grup Yoluna Sıcak Asfalt
  • 26 Temmuz 2018, Perşembe 0:00

Büyükşehir Belediyesi, Alanya’nın Dim bölgesi grup yolunu sıcak asfaltla kaplıyor. Birçok mahalleyi birbirine bağlayan grup yolu asfaltlandıktan sonra uzun ömürlü hale gelecek.

Antalya Büyükşehir Belediyesi Kırsal Hizmetler Dairesi Başkanlığı ekipleri, Alanya ilçesine bağlı Dim bölgesi grup yolunda asfalt çalışmalarına başladı. Ekipler, grup yolunda çalışmalarını titizlikle ve aralıksız sürdürüyor.
9 kilometrelik sıcak asfalt
Kırsal Hizmetler Dairesi Başkanlığına bağlı ekipler yaklaşık 9 kilometrelik grup yolunda hummalı bir çalışma yürütüyor. Yaz aylarında yerli ve yabancı turistlerin sıkça kullandığı güzergah turizm açısından da önem taşıyor. Sıcak asfalt çalışmalarını yerinde inceleyen Başkan Danışmanı İsa Akdemir; ‘’Büyükşehir Belediye Başkanımızın talimatları doğrultusunda çalışmalarımız aralıksız sürüyor. Sıcak asfalt kaplaması yapıyoruz, geçen hafta yine Alanya İlçemizin Şansa ve Kadıyakası yaylaları yolunda 7,5 kilometrelik sathi kaplama asfalt çalışmasını bitirdik. Büyükşehir Belediyesi olarak her ilçeye hizmet veriyoruz” dedi.


BU HABERİ OKUYANLAR BUNLARI DA OKUDU

SON DAKİKA HABERLER

ANKET

Yeni İnternet Sitemizi Beğendiniz mi?

NAMAZ VAKİTLERİ
yukarı çık