solyanreklam
sagreklam

Mütevelli'ye Ek Kanalizasyon Hattı

MASKİ Genel Müdürlüğü, Saruhanlı’nın Mütevelli Mahallesi’nde kanalizasyon hattı bulunmayan bölgede gerçekleştirdiği hat döşeme çalışmasıyla vatandaşa gerekli altya...

Mütevelli'ye Ek Kanalizasyon Hattı
  • 03 Ağustos 2018, Cuma 17:50

MASKİ Genel Müdürlüğü, Saruhanlı’nın Mütevelli Mahallesi’nde kanalizasyon hattı bulunmayan bölgede gerçekleştirdiği hat döşeme çalışmasıyla vatandaşa gerekli altyapıyı temin etti.

Manisa Su ve Kanalizasyon İdaresi (MASKİ) Genel Müdürlüğü, Manisalı vatandaşların altyapı noktasında ihtiyaç duyduğu her durumda hızla ve etkili müdahalelerini sürdürüyor. Bu kapsamda MASKİ, Saruhanlı ilçesine bağlı Mütevelli Mahallesi’nden gelen talep üzerine harekete geçti. Mahallenin kanalizasyon hattı olmayan Namık Kemal Sokak’ta Kanalizasyon Dairesi Başkanlığı bünyesinde görevli ekiplerce yapılan hat döşeme çalışması sayesinde, bölgede yaşayan vatandaşlara gerekli altyapı sistemi sağlandı.
“MASKİ’nin çalışmalarından çok memnunuz”
Mütevelli Mahalle Muhtarı Yaşar Mehmet İçigen, “Mahallemize ait Namık Kemal sokağımızda kanalizasyon anlamında bir altyapı ihtiyacımız oldu. Durumu dilekçe ile MASKİ birimine ilettik. Sağ olsunlar kısa sürede talebimize dönüş yaparak çalışmalara başladılar ve ihtiyacımız giderildi. MASKİ’nin çalışmalarından çok memnunuz. Yapılan hizmetlerin tamamı için Cengiz Başkanımıza ve ekibine çok teşekkür ediyor, selamlarımızı iletiyoruz” dedi.

HABERE AİT RESİMLER


BU HABERİ OKUYANLAR BUNLARI DA OKUDU

SON DAKİKA HABERLER

ANKET

Yeni İnternet Sitemizi Beğendiniz mi?

NAMAZ VAKİTLERİ
yukarı çık