solyanreklam
sagreklam

MUDANYA ZEYTİNİNİ DÜNYAYA TANITMALIYIZ!

MUDANYA ZEYTİNİNİ DÜNYAYA TANITMALIYIZ!

MUDANYA ZEYTİNİNİ DÜNYAYA TANITMALIYIZ!
  • 16 Şubat 2015, Pazartesi 0:00

Mudanya Belediye Başkanı Hayri Türkyılmaz, Mudanya Tirilye Tipi zeytinin gerçek değerine kavuşması için herkesin üzerine düşeni yapmasının şart olduğunu,  Mudanya zeytininin dünyaya tanıtılması gerektiğini vurguladı.

 

Mudanya Belediye Başkanı Hayri Türkyılmaz, Belediye Başkan yardımcıları Mustafa Ay ve Metin Bağçı ile birlikte, Marmarabirlik S.S. 150 Sayılı Mudanya Zeytin Tarım Satış Kooperatifi’nin geçtiğimiz günlerde yapılan genel kurulunda başkanlığa seçilen Ali Yıldız’ı ve yönetimini ziyaret ederek, yeni görevlerinde başarılar diledi. Marmarabirlik Genel Başkan Vekili Şevket Karagöz’ün de katıldığı ziyarette, Mudanya’nın ve Mudanya’daki tüm değerlerin dünyaya tanıtılması için belediye olarak her türlü desteği vermeye hazır olduklarını belirten Başkan Türkyılmaz, Mudanya Tirilye tipi zeytinin hak ettiği değeri bulması için herkesin üzerine düşeni yapması gerektiğini vurguladı.

“TİRİLYE TİPİ ZEYTİN MARKA OLMALI”

Başkan Hayri Türkyılmaz, geçtiğimiz günlerde yapılan EMİTT fuarında belediye olarak zeytin standı açtıklarını, özellikle Tirilye tipi zeytinin çok beğeni gördüğüne dikkati çekerek,  “Tirilye tipi zeytinin gerçek değerine kavuşması için 2 fuara katıldık.  Belediye olarak bundan sonra da üzerimize düşeni her zaman yapmaya hazırız. Marmarabirlik yöneticilerinden de zeytinimizi en iyi şekilde tanıtmalarını istiyoruz.  Üreticiye ve üretilen ürüne gereken değer verilirse, Mudanya Tirilye tipi zeytin dünyaya yayılır ve marka olur. Zeytinin değerini yükseltmemiz gerekiyor” dedi. Marmarabirlik S.S. 150 Sayılı Mudanya Zeytin Tarım Satış Kooperatifi  Yönetim Kurulu Başkanı Ali Yıldız da, yeni yönetim olarak, bu konuda çok hızlı bir şekilde çalışma başlattıklarını, Mudanya’nın adının zeytinle anılması ve bir marka olması için çalışacaklarını ifade etti. 

HABERE AİT RESİMLER


BU HABERİ OKUYANLAR BUNLARI DA OKUDU

SON DAKİKA HABERLER

ANKET

Yeni İnternet Sitemizi Beğendiniz mi?

NAMAZ VAKİTLERİ
yukarı çık