solyanreklam
sagreklam

MUDANYA BELEDİYESİ’NDE YAZ KURSLARI İÇİN KAYITLAR BAŞLIYOR

MUDANYA BELEDİYESİ’NDE YAZ KURSLARI İÇİN KAYITLAR BAŞLIYOR

MUDANYA BELEDİYESİ’NDE YAZ KURSLARI İÇİN KAYITLAR BAŞLIYOR
  • 16 Haziran 2017, Cuma 0:00

Mudanya Belediyesi’nin kentin insan gücünü daha donanımlı hale getirmek amacıyla düzenlediği Yaz dönemi kurs kayıtları başlıyor. Ücretsiz olarak 8 ayrı branşta gerçekleşecek kursların kayıtları 23 Haziran tarihine kadar devam edecek.

Mudanya Belediyesi’nin gençleri ve ev hanımlarını topluma kazandırmak amacıyla sanat ve mesleki beceri alanlarında düzenlediği yaz kursları kayıtları başlıyor. Kayıtların 19 – 23 Haziran tarihleri arasında Yeni Mahalle Kültür Sanat Gençlik ve Spor Merkezi'nde yapılacak olan kurslar Müzik, resim, Mefruşat, Ahşap Boyama, Filografi, Çok sesli koro, Bağlama, Gitar (7-13 yaş), Ahşap Çiçek alanlarında gerçekleşecek.
TÜRKYILMAZ’DAN ÜCRETSİZ KURSLARA DAVET
Başta çocuklar ve gençler olmak üzere toplumun her kesiminden ve her yaştan vatandaşlar için bireysel, sanatsal ve mesleki gelişim konularında farklı alanlarda ücretsiz kurslar düzenlediklerini belirten Mudanya Belediye Başkanı Hayri Türkyılmaz “Kendisini geliştirmek isteyen, meslek sahibi olmak ya da  sanatsal bir faaliyetle uğraşmak isteyen tüm vatandaşlarımızı kurslarımıza davet ediyoruz” dedi.
Kursların 28 Haziran – 8 Eylül tarihleri arasında Yeni Mahalle Kültür Sanat Gençlik ve Spor Merkezi'nde ücretsiz olarak gerçekleşeceğini ifade eden Türkyılmaz, kurslara katılacakların, yeteneklerini geliştirme ve ilgi alanlarının üzerine eğilme fırsatı bulacaklarını da sözlerine ekledi. 

HABERE AİT RESİMLER


BU HABERİ OKUYANLAR BUNLARI DA OKUDU

SON DAKİKA HABERLER

ANKET

Yeni İnternet Sitemizi Beğendiniz mi?

NAMAZ VAKİTLERİ
yukarı çık