solyanreklam
sagreklam

MUDANYA BELEDİYESİ’NDE ENGELSİZ YEMİN

MUDANYA BELEDİYESİ’NDE ENGELSİZ YEMİN

MUDANYA BELEDİYESİ’NDE ENGELSİZ YEMİN
  • 29 Kasım 2016, Salı 0:00

Mudanya Belediyesi’nde aday memurluklarını başarıyla tamamlayan iki memur personel, düzenlenen yemin töreninin ardından asaleten memurluğa atandı.  

Engelli Memur Seçme Sınavı’nı kazanarak Mudanya Belediyesi’ne yerleştirmesi gerçekleştirilen ve bir yıldır Mudanya Belediyesi’nde görev yapan iki engelli memur adayı gerçekleşen yemin töreni ardından asaleten görevlerine atandı. Başkanlık makamında düzenlenen yemin törenine Mudanya Belediye Başkanı Hayri Türkyılmaz ve Belediye Başkan Yardımcısı Sevin Şenşekerci’nin yanı sıra birim müdürleri ile belediye personeli katıldı.
“KALBİNİZİN GÜZELLİĞİ İŞİNİZİ DE YANSIYACAK”
Görevin her zaman kutsal olduğunu ifade ederek fedakârlık, güler yüz ve hoşgörünün esas olduğuna vurgu yapan Mudanya Belediye Başkanı Hayri Türkyılmaz, genç memurların tüm enerjisi ve birikimi ile vatandaşa hizmet edeceğine inandığını kaydetti. Temiz, dürüst ve ahlaklı hizmet anlayışlarının devam edeceğini de ifade eden Türkyılmaz, “İlk günkü heyecanımızı yitirmeden, ettiğiniz yemine bağlı kalacağınıza, kalbinizin güzelliğinin işinize yansıyacağını ve Mudanya’mıza yakışır şekilde hizmet edeceğinize inanıyorum” dedi. 
Türk Bayrağı üzerine el basarak yemin metnini okuyan aday memurlar Bayram Çetin, Yeşim Hacer Alt tören sonunda asaletlerini teslim alarak asil memur oldu.  

HABERE AİT RESİMLER


BU HABERİ OKUYANLAR BUNLARI DA OKUDU

SON DAKİKA HABERLER

ANKET

Yeni İnternet Sitemizi Beğendiniz mi?

NAMAZ VAKİTLERİ
yukarı çık