solyanreklam
sagreklam

MUDANYA BELEDİYESİ SAĞLIK TARAMASINDAN GEÇTİ

MUDANYA BELEDİYESİ SAĞLIK TARAMASINDAN GEÇTİ

MUDANYA BELEDİYESİ  SAĞLIK TARAMASINDAN GEÇTİ
  • 03 Ağustos 2016, Çarşamba 0:00

Mudanya Belediyesi’nde görev yapan tüm memur, kadrolu ve sözleşmeli işçi personel sağlık taramasından geçti.

Mudanya Belediye personeli, 6331 sayılı İş Sağlığı ve Güvenliği Kanunu kapsamında, İnsan Kaynakları ve Eğitim Müdürlüğü’nün koordinesinde sağlık taramasından geçirildi. Gerçekleştirilen sağlık taramasında, belediye çalışanlarına akciğer filmi, idrar ve kan testi muayenesi yapıldı. Tehlike sınıflarına göre gerçekleşen taramalarla, personele ait oluşturulacak dosyalarla sağlık takibi yapılarak, sağlık sorunlarının en aza indirgenmesi hedefleniyor.
PERSONELİMİZİN SAĞLIĞI BİZİM İÇİN ÖNEMLİ
Daha güzel bir Mudanya için var güçleriyle çalışan Belediye personelinin sağlığının, kendileri için çok önemli olduğunu vurgulayan Mudanya Belediye Başkanı Hayri Türkyılmaz, “Belediyemiz personelimizin sağlık problemlerini önceden tespit etmek ve risklerden korumak amacı ile sağlık taramasından geçiriyoruz” ifadelerini kullandı.
TESİS DURUM RAPORU HAZIRLANIYOR
6331 sayılı İş Sağlığı ve Güvenliği Yasası çerçevesinde Mudanya Belediyesi’nde kısmi zamanlı olarak işyeri hekiminin de belediye personeline hizmet vereceğini sözlerine ekleyen Türkyılmaz, “Ayrıca iş güvenliği uzmanlarımız tarafından tesis durum raporlarımız hazırlanıyor. Yasaların getirdiği bütün sorumluluklarımızı yerine getiriyoruz” diye konuştu.    

HABERE AİT RESİMLER


BU HABERİ OKUYANLAR BUNLARI DA OKUDU

SON DAKİKA HABERLER

ANKET

Yeni İnternet Sitemizi Beğendiniz mi?

NAMAZ VAKİTLERİ
yukarı çık