solyanreklam
sagreklam

MİHALIÇÇIKLILARDAN BAŞKAN BÜYÜKERŞEN'E TEŞEKKÜR

MİHALIÇÇIKLILARDAN BAŞKAN BÜYÜKERŞEN'E TEŞEKKÜR

MİHALIÇÇIKLILARDAN BAŞKAN BÜYÜKERŞEN'E TEŞEKKÜR
  • 18 Ekim 2018, Perşembe 0:00

Kent merkezinde gerçekleştirdiği çalışmaların yanı sıra ilçe merkezleri ve bağlı mahallelerde alt yapı ve üst yapı çalışmalarına aralıksız devam eden Büyükşehir Belediyesi, Mihalıççık İlçesi'nde gerçekleştirdiği sıcak asfalt çalışması sonrası ilçenin çehresini değiştirdi. 

Sorunsuz bir üst yapı için çalışmalarına ara vermeden devam eden Büyükşehir Belediyesi, görev ve sorumluluğunda bulunan Mihalıççık ilçe merkezindeki cadde ve meydanda asfalt çalışması gerçekleştirdi. Atatürk Caddesi, Yunus Emre Caddesi, Ömerköy Caddesi, hastane yolu ve mezarlık yolunun yanı sıra ilçe pazarının da kurulduğu Çarşı Meydanı'nı asfaltlayan ekipler ilçe merkezinde büyük bir değişim gerçekleştirdi. Çalışmaların tamamlandığı caddelerde Büyükşehir Belediyesi'ne bağlı Trafik Şube Müdürlüğü ekipleri yol çizgi çalışmalarını da tamamlayarak ilçe merkezini modern bir hale kavuşturdu.

Büyükşehir Belediyesi'nin çalışmalarını yakından takip eden vatandaşlar,  Başkan Yılmaz Büyükerşen ve ekibine ilçede gerçekleştirdiği çalışmalar dolayısıyla teşekkür etti. 

HABERE AİT RESİMLER


BU HABERİ OKUYANLAR BUNLARI DA OKUDU

SON DAKİKA HABERLER

ANKET

Yeni İnternet Sitemizi Beğendiniz mi?

NAMAZ VAKİTLERİ
yukarı çık