solyanreklam
sagreklam

MİHALGAZİ'DE AÇIK HAVADA SİNEMA KEYFİ

MİHALGAZİ'DE AÇIK HAVADA SİNEMA KEYFİ

MİHALGAZİ'DE AÇIK HAVADA SİNEMA KEYFİ
  • 15 Ağustos 2018, Çarşamba 0:00

Eskişehir Büyükşehir Belediyesi'nin düzenlediği 'Açık Hava Sinema Geceleri' etkinliği Mihalgazi İlçe Merkezi ve Bozaniç Mahallesi'nde yaşayan vatandaşlar tarafından coşkuyla karşılandı.

Sosyal Belediyecilik anlayışıyla vatandaşların her türlü ihtiyacına cevap vermeye çalışan Büyükşehir Belediyesi, 'Açık Hava Sinema Geceleri' etkinliğini kırsal ilçe ve mahallerinde düzenlemeye devam ediyor. Mihalgazi İlçe Merkezi ve Bozaniç Mahallesi'nde düzenlenen etkinlik vatandaşlar tarafından coşkuyla karşılandı.

Mihalgazi'de yapılan etkinlikten çok memnun kaldıklarını ifade eden vatandaşlar sinema gösterimi ile ilgili olumlu yorumlarda bulundular. Mihalgazili Hatice Er, "İlçe sakinleri olarak bu gece çok mutlu olduk. İki çocuğum var il merkezi buraya çok uzak olduğu için çocuklarımı sinemaya götürememiştim. Şimdi Büyükşehir Belediyemiz sayesinde sinema ayağımıza geldi. Yılmaz Büyükerşen ve ekibine çok teşekkür ederiz." yorumunda bulunurken, Eskişehir Büyükşehir Belediyesi'nin düzenlediği etkinlik sayesinde mahalle sakinleri ile bir araya gelerek eğlenme imkânı bulduklarını ifade eden Ali Kösele, "Böyle güzel bir sosyal etkinlikten ötürü Büyükşehir Belediyemize çok teşekkür ederiz. Etkinlik sayesinde ilçe halkı olarak biraya geldik. Onlar sayesinde çocuğumla birlikte eski günlerdeki gibi açık havada sinema izlemekten çok keyif aldım." şeklinde konuştu.
Açık Hava Sinema Geceleri, 15 Ağustos Çarşamba günü 21.00'de Sarıcakaya İlçe Merkezi ve Mayıslar Mahallesi'nde, 16 Ağustos Perşembe 21.00'de ise Kırka Mahallesi'nde devam edecek.

HABERE AİT RESİMLER


BU HABERİ OKUYANLAR BUNLARI DA OKUDU

SON DAKİKA HABERLER

ANKET

Yeni İnternet Sitemizi Beğendiniz mi?

NAMAZ VAKİTLERİ
yukarı çık