Başkan Sözlü: ‘’Adanalılar hemşerilerini güreş ağası olarak yanlarında görmek istiyor’’

 Adana Büyükşehir Belediye Başkanı Hüseyin Sözlü, Karaisalı Belediye Başkanı Sadettin Aslan ile birlikte Milliyetçi Hareket Partisi Genel Başkanı Devlet Bahçeli’yi makamında ziyaret ederek bu yıl 533’ncüsü düzenlenen Kızıldağ Karakucak Güreşleri’ne davet ettiler

 

‘’MİLLİYETÇİ VE ÜRETKEN BELEDİYECİLİK ANLAYIŞIYLA ADANA’DA TARİH YAZIYORUZ’’

Milliyetçi ve üretken belediyecilik anlayışıyla hemşerilerine hizmet eden Adana Büyükşehir Belediye Başkanı Hüseyin Sözlü, Karaisalı Belediye Başkanı Sadettin Aslan’la birlikte Milliyetçi Hareket Partisi Genel B  aşkanı Devlet Bahçeli’yi makamında ziyaret etti. Adana’da yakın zamanda 15 Temmuz anısına Adanalı ikiz şehitler Ahmet-Mehmet Oruç kardeşler adına Alparslan Türkeş Bulvarı üzerinde ‘İkizler Köprüsü’nün açılışını gerçekleştirdiklerini ifade eden ve hali hazırda kentte yapımı devam eden projeler hakkında MHP Lideri’ne brifing veren Başkan Hüseyin Sözlü, milliyetçi ve üretken belediyecilik anlayışıyla her bir insanı aziz bilerek hizmet etmeye devam ettiklerini belirtti.

‘’ADANALILAR HEMŞERİLERİNİ GÜREŞ AĞASI OLARAK YANLARINDA GÖRMEK İSTİYOR’’

Adana Büyükşehir Belediyesi olarak sporun her dalında var olduklarını aktaran Başkan Sözlü, Adanalıların bu yıl 533’ncüsü düzenlenecek olan Karaisalı Kızıldağ Karakucak Güreşleri’nde güreş ağası olarak, Türkiye’yi düştüğü her dar boğazda ayağa kaldıran hemşerileri Devlet Bahçeli’yi yanlarında görmek istediklerini ifade ederek MHP Lideri Devlet Bahçeli’yi 5 Ağustos’ta düzenlenecek olan 533. Karaisalı Kızıldağ Karakucak Güreşleri’ne davet etti.

Ziyaretin sonunda MHP Lideri Bahçeli ise Adana’daki çalışmaları yakinen takip ettiğini, davetleri için teşekkür ettiğini belirterek Adanalı hemşerilerine sevgi ve selamlarını gönderdi.