solyanreklam
sagreklam

MASKİ, Okul Çevresinde Yaşanan Yağmursuyu Sıkıntısını Çözdü

MASKİ Genel Müdürlüğü, Şehzadeler ilçesine bağlı Aşağıçobanisa Mahallesi’nde bulunan Ahmet Ferit Giritligil Ortaokulu çevresindeki yağmursuyu hattı çalışmasını tamamladı...

MASKİ, Okul Çevresinde Yaşanan Yağmursuyu Sıkıntısını Çözdü
  • 19 Ağustos 2018, Pazar 17:19

MASKİ Genel Müdürlüğü, Şehzadeler ilçesine bağlı Aşağıçobanisa Mahallesi’nde bulunan Ahmet Ferit Giritligil Ortaokulu çevresindeki yağmursuyu hattı çalışmasını tamamladı.

Manisa Su ve Kanalizasyon İdaresi (MASKİ) Genel Müdürlüğü, vatandaşların yağışlı havalarda olumsuzluk yaşamaması adına sağlıklı altyapılar inşa etmeye devam ediyor. Bu kapsamda Kanalizasyon Dairesi Başkanlığı, Şehzadeler ilçesine bağlı Aşağıçobanisa Mahallesi’ndeki Ahmet Ferit Giritligil Ortaokulu çevresinde yağmursuyu hattı döşeme çalışmasını tamamladı. Hat sayesinde yağışlı havalarda okul çevresinde meydana gelen su birikintisi ve taşkınlar yaşanmayacak.

“Büyükşehir ve MASKİ sorunlarımıza anında yanıt veriyor”
Mahallemizde her hangi bir sorunu bildirdiğimizde sorunu gidermek için vakit kaybetmeksizin gelen Büyükşehir ve MASKİ ekiplerine teşekkür eden Aşağıçobanisa Mahalle Muhtarı Şevki Koç, “Mahallemizde gerek alt gerekse de üstyapıda sorun olduğunda Büyükşehir Belediyemiz ve MASKİ Genel Müdürlüğümüz ivedilikle sorunu çözüme kavuşturuyor. Mahallemizde bulunan okulumuz çevresinde yağışlı havalarda yağmursuları birikintileri oluyordu. Araç geçişlerinde yayalar ve öğrenciler zor durumda kalıyordu. MASKİ sağ olsun talebimizi anında yerine getirdi. Yağmursuyu hattını döşedi. İnşallah böyle bir sorunla tekrar karşılaşmayacağız. Başta Manisa Büyükşehir Belediye Başkanımız Cengiz Ergün, MASKİ Genel Müdürümüz Yaşar Coşkun ve emeği geçen herkese teşekkür ederim” dedi.

 

HABERE AİT RESİMLER


BU HABERİ OKUYANLAR BUNLARI DA OKUDU

SON DAKİKA HABERLER

ANKET

Yeni İnternet Sitemizi Beğendiniz mi?

NAMAZ VAKİTLERİ
yukarı çık